Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung bord, chips. Miniatuur vaas, goed. Twee schotels met feninks, één chip. Twee kopjes met geisha, haarlijn + chip. Afmeting: 8 - Ø 22,5 cm. ...
Chinees porseleinen celadon schaal in lotusbloem vorm, onder met draken reliëf. Afmeting: H 6 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke Oosterse bronzen boeddha. Mooie patina. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese miniatuur dekselvazen met draken decor + figuren dragen bloempot. Eén chip. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen kop en schotels. Kang Xi. Haarlijnen of chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Doucai bord met floraal decor en craquelé glazuur. Lichte randschilfers. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kopjes met landschap/pagode decor. Eén kopje haarlijnen + minimale schilfers. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen hanen met bodemmerk. Republiek-stijl. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen doucai kom met draak en feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met hoogwaardigheidsbekleders + tekst. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rode draken decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met Familie Rose figuren decor + tekst. Deksel gelijmd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Satsuma vaas op grote hardhouten console. Krijger/foo-honden en goud decor. Eén stukje gelijmd. Afmeting: H 94 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner koppen met vissen decor. Eén chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1880. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Floraal/goud decor. Deksel scherf gelijmd. Afmeting: 22 x 25 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur. Vruchten/vlinder decor. Chips tuit. Afmeting: 9 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Kanton, blauw-wit. Bodemmerken. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Chinese Familie Rose vaas, republiek. Met paarden in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met floraal/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 7 x Ø 13,2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met prunus ice-crack decor. Baluster-vorm. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor, ook verso. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin decor (boogschieten). Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met zes tekens bodemmerk. Decor met granaatappel en druiven. Afmeting: H 7 x Ø 25,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met diverse emaille draken in wolken decor + groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur. Floraal + vleermuizen decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. Kang Xi. Eén schotel chips, twee goed. Alle kopjes haarlijn + chips. Afmeting: 7 x Ø 13 cm. In red...
Chinees porseleinen celadon vaas met oren. H 16,7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels in tuin decor. Op houten console. Eén chip. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vissen decor. Familie Verte. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee rijstwijn kopjes, floraal/tekst decor. Eén kop + schotel Chine de Commande. En één grote Familie Rose kom, floraal decor. Afmet...
Twee grote antieke Chinees porseleinen onderschotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Vijf 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Eén minimale chip gevonden. Afmeting: 5 x Ø 10,8 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Tuin/goud decor. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6-11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met blauw glazuur en ribbels. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas (lampenvoet). Met landschap/figuren/tekst en signatuur. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.