Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

51. Januariveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Keith Haring, Dansende figuren
Ergebnis: 100 EUR

Keith Haring. Amerikaanse School. Met goedkeuringsstempel K.H. estate. Dansende figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Jager met jachthond
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Jager met jachthond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 47 cm. In redelijke staat.

Ingekleurde prent, Napoleon
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse ingekleurde prent met Napoleon. In mooie mahoniehouten empire lijst. Afmeting: H 78 x B 98 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Abstract
Ergebnis: 100 EUR

Agnes van den Brandeler, 1967. 1918 - 2002. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.

P. Winson, Vrouw met kind in landschap
Ergebnis: 100 EUR

P. Winson. 20e Eeuw. Vrouw met kind in landschap met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 63 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren in landschap
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands winterlandschap
Ergebnis: 90 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands winterlandschap met windmolens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 27 cm. In goede staat.

Arn. F., Schelpenvisser op strand
Ergebnis: 90 EUR

Arn. F., 20e Eeuw. Schelpenvisser op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Sint Petersburg
Ergebnis: 90 EUR

50er Jaren aquarel. Rusland, paleisplein St. Petersburg. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.

Jac de Groot, Bosgezicht
Ergebnis: 90 EUR

Jac de Groot. Circa 1900. Bosgezicht. Met ornament lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Claes, Landschap met kasteel en ijspret
Ergebnis: 90 EUR

Claes. 20e Eeuw. Landschap met kasteel en ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

W. van Boven, Hollands impressionistisch landschap
Ergebnis: 90 EUR

W. van Boven. Hollandse School. Circa 1930. Hollands impressionistisch landschap met polderboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven met fruit
Ergebnis: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Stilleven met fruit op tafel. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Ergebnis: 90 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Langa, Landschap
Ergebnis: 90 EUR

Langa '72. Duitse school. Circa 1880. Landschap met dorsgezicht en wandelaar. Kleine beschadiging. Afmeting: H 54 x B 82 cm. In redelijk/goede staat.

Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels
Ergebnis: 90 EUR

Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Twee ovale schilderijen, Interieur met figuren
Ergebnis: 80 EUR

Twee ovale schilderijen. Interieuren met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

Clemens Briels, Fantasie voorstelling
Ergebnis: 80 EUR

Clemens Briels. Nr. 55/500. Kleurrijke fantasie voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Wim Bos, Platbodems met figuren op zee
Ergebnis: 80 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Ergebnis: 80 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

P. van de Hem, Herberg met feestende figuren
Ergebnis: 80 EUR

P. van de Hem. Géén Piet van de Hem. Herberg met feestende figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Le Ba Dang, Abstract
Ergebnis: 80 EUR

Le Ba Dang. 1921 - 2015. Nr. 210/250. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 51 cm. In goede staat.

Michel Seuphor, Abstract
Ergebnis: 80 EUR

Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 50 cm. In goede staat.

Michel Seuphor, Abstract
Ergebnis: 80 EUR

Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 51 cm. In goede staat.