Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen rijstwijn kopjes met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

3x Natuurstenen beelden
Ergebnis: 100 EUR

Drie oude Afrikaanse natuurstenen beelden. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 80 cm. In goede staat.

Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm.
Ergebnis: 45 EUR

Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Modern damesfiguur, H 51 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Modern terracotta damesfiguur. Bronskleurig gepatineerd. Monogram S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Vijf 18e Eeuwse bibelots/miniatuur vazen
Ergebnis: 140 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen/bibelots. Diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: H 4 - 6 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek kristal/Boheems (9x)
Startpreis 100 EUR

Lot oud/antiek kristal, onder andere rood Boheems. Afmeting: 12 - 42 cm. In goede staat.

Drie Japanse Kakiemon borden Ø 13,5 - 22 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met bodemmerk. Eén keer klein, visser decor, goed. Twee keer groot, figuur decor, gelijmd. Afmeting: Ø 13,5 - 22 cm. In matig/goede staat.

Drie delen oud glaswerk
Startpreis 50 EUR

Drie delen oud glaswerk. (1) Wijn-decanter op smeedijzeren houder. (2) Art Deco dienblad (3) Kristalglazen karaf. Afmeting: 34 - 51 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 18-27 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal + tuin decor. Grootste bord heeft chip. Middelste bord heeft haarlijnen. Kleinste bord heeft chips. Afmeting: Ø 18 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Set glazen vogels
Startpreis 50 EUR

Twee Murano-stijl glazen vogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Grote glazen vaas, H 44,5 cm.
Startpreis 120 EUR

Grote glazen vaas, type Gallé. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. Chip binnenrand, verder in goede staat.

Antieke Rozenburg vaas, H 26 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Prachtige antieke polychrome platelen Rozenburg Den Haag vaas. Orchidee/papegaai decor. Nr. 218. Schilder W. Circa 1910. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee marmeren zuilen
Ergebnis: 300 EUR

Twee vergulde piëdestals in empire-stijl. 20e Eeuw. Met marmeren bladen. Afmeting: 71 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Zes bodemvondsten Luristan perzie
Ergebnis: 200 EUR

Zes bodemvondsten Luristan perzie. Bronzen belhouders. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

Kerkelijk (binnen) venster
Ergebnis: 190 EUR

19e Eeuws kerkelijk smeedijzeren binnen venster met religieuze schildering. Afmeting: 2,5 x Ø 50 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

3-Delige antieke majolica vazenset
Ergebnis: 150 EUR

Drie-delige antieke Duitse majolica vazenset met dansende figuren/guirlandes decor. Gemerkt Eichwald. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 32 x 15 cm. / H 37 x Ø 12,5 cm. In zeer goede staat.

Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Duitse Meissen Teichert Cölln majolica historisme jardiniere. Circa 1890. Geen barsten. Afmeting: 21 x 29 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Plaquette met bijbelse voorstelling
Ergebnis: 170 EUR

19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence wandplaquette met bijbelse voorstelling. Genesis 18. V.2.3 Verso R. Afmeting: 34 x 28 cm. In goede staat.

Antieke wandplaquette, Porseleyne Fles
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Porseleyne Fles fayence wandplaquette. 1914. Schilder H. v.d. Linden. Naar een schilderij van B.J. Blommers. Afmeting: H 42 x B 36 cm. In goede staat.

Antiek porseleinen damesbuste, H 26 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Antiek porseleinen damesbuste. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee Perzische schotels, 1900
Startpreis 100 EUR

Twee oude/antieke Perzische keramieken sierschotels. Floraal. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 33 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 12,2 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder + tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot, H 6 cm.
Startpreis 800 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur Kang Xi trekpot. Veel speling bij deksel. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.