Oud Perzisch kleed. Bont. Floraal/vogel decor. Afmeting: 161 x 112 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, In de vorm van een soort strik, met een witgouden element versierd met 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,32 ct. Voorzien van een brochering met dubbele steker met veerconst...
Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Tinnen miniatuur kraantjeskan. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas in trompet-vorm met floraal/goud decor + signatuur op hals. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee-delige Chinees porseleinen wierookbrander. Gesigneerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Europese gietstempel. J.B. Deposee Paris. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam
Vijf Ruby miniatuur schilderijen. Portret. Divers. 20e Eeuw. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat
Bronzen stier in Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 19 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.
Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.
Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Acht delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal/vogel decor, goed. Imari vaas, scherf. Lampenvoet met brons, goed. Capucijne dekseldoos, chip. Imari schotel, gelijmd, E...
Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met foo-hond in landschap decor. Afmeting: Ø 33,8 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.