Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.
B. Retaux. 1947 - . Franse School. Dorpsstraat Marrakesh. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon met tekst + moeder gods. Gerestaureerd. Afmeting: H 31 x B 27 x D 3 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 35 stuks antieke blauw-witte bloem tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...
Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.
G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met blauw/grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Ivan Komarek, 1998 Praag. 1956 - . Verso Prof. C. Martin. Portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Engels Staffordshire Oakwood servies met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, ontbijtborden, diepe schalen, grote borden, kop + schotels en schalen. Afmeting:...
Chinees porseleinen kom met gedetailleerde rode draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.
Vijf delen 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: twee schenkkannen, en drie kastkommen. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Peter te Marveler. 20e Eeuw. Riviergezicht met ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 96 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
J. Tuymans. Circa 1900. Bloemstilleven met mand en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e - 19e eeuws Delfts polychrome kaststel. Gemerkt De Klaauw. Floraal/papegaai decor. Afmeting: H 23 - 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.