Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Brede zilveren klemarmband, 800/000, met diverse opgesoldeerde elementen. breedte 31 mm. ca 64 gram. Voorzien van restauratie.
Seiko horloge, unisex, met een double kast en goudkleurige wijzerplaat en een bruin lederen band. Quartz. Glas heeft wat grote krassen. ø 33mm. In redelijke staat.
Lot met tien messen met zilver plated heft. Lot met 5 tafelmessen en 5 dessertmessen voorzien van een filetrand. MT.: Zilfa Pleet voorschoten. 21-26cm. 3 Dessertmessen wat gedeukt, verder in goede sta...
Chinees porseleinen nap met fruitboom/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Twee delen Duits aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit; blauwe Rosenthal-Studio Line schaal en een onduidelijk gesigneerde oorvaas. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.
Vier glazen Murano dieren. Vissen + vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 36 cm. In goede staat.
Vier delen divers glaswerk. Onder andere; Leerdam spijkervaas, Murano et cetera, Ongemerkt. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; deurkloppers, kolentang, beker + gereedschap. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.
Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Grote 3-delige 18e eeuwse zandstenen kapel. Met beeld van vrouw staande op schildpad. In bovenstuk zijn drie engelenhoofden verwerkt. Afmeting: H 335 x B 145 x D 48 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.
Cornelis Le Mair. 1944 - . Stilleven naar voorbeeld van de gouden eeuw, met fruit, Venetiaans glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.
Bronzen figuur met monogram Edwin Paul Scharff + datering 1952. Kopie. Naakte dame. Nagietsel. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Kapitale geelgouden armband met bedels, 750/000, met diverse edelstenen. Armband met een soort driedubbele ovale schakel voorzien van 10 bedels, o.a. een bol, een soort Mickey Mouse, een bloemenmand, ...
Bijzondere geelgouden slavenband, 585/000, bezet met diamanten. Slavenband met in het midden een slag en bezet met 16 diamanten met een oud briljant slijpsel. Totaal ca 4,50 ct. Enkele stenen hebben e...
Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...