Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met foo-hond in landschap decor. Afmeting: Ø 33,8 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Europese gietstempel. J.B. Deposee Paris. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Bronzen stier in Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 19 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
Witgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloem bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,64 ct. Grootte 19x19mm. ca 4,0 gram. In zeer goede staat
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Strakke bolle ring met een geelgouden element bezet met een briljant geslepen diamant. Merk Niessing. Breedte 3-7mm. ø 55. ca 2,7 gram. In goede staat
Franse porseleinen tafellamp met brons. Handbeschilderd met goud en ramskoppen. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ossenspan met ploeg. Circa 1900. Afmeting: 12 x 35 x 11 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 47 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinese Doucai porseleinen schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.
Lot met 4 Swatch horloges, met 3 grote en 1 klein model. Met batterij. Bij een band is een stukje af.
Vintage longines dameshorloge, plated, Quarts, met een rechthoekige kast en een bewerkte band met klapsluiting. breedte 17 mm. lengte 16 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse mondgeblazen karaffen met florale etsen. Afmeting: H 21 - 34 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.