Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas met krijger/paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat
Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
Lot met 4 Swatch horloges, met 3 grote en 1 klein model. Met batterij. Bij een band is een stukje af.
Vintage longines dameshorloge, plated, Quarts, met een rechthoekige kast en een bewerkte band met klapsluiting. breedte 17 mm. lengte 16 cm. In goede staat.
Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met vlinder, pompoen en goud decor. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Groot lot zakhorloges, double en staal, deels voorzien van ketting. O.a. Junghans, Mondaine, Zentra, Dugena.
Chinees porseleinen Yongzheng vaas met geisha/hert decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse messing tafellampen met albast en dolfijnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.
Hubert Malfait. 1898 - 1971. Korenoogst met drie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke koperen bloembak met leeuwenkoppen en heraldiek gravering. Circa 1890. Holland. Afmeting: 23 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Duits winters dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.