Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Eiken kist met beslag
Ergebnis: 60 EUR

Neogotische eikenhouten kist met ijzeren beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 116 x 49 cm. In goede staat.

Italiaanse commode
Ergebnis: 60 EUR

Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.

Wandkleed met Latijnse tekst, 185 x 140 cm.
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuws wandkleed met Latijnse tekst. Fijngeknoopt. Afmeting: 185 x 140 cm. In goede staat.

Bronzen stier naar Picasso
Ergebnis: 60 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Vier figuren, divers
Ergebnis: 60 EUR

Vier figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Maria beelden, putti + bronzen meisje met vogel. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand
Ergebnis: 60 EUR

Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen
Ergebnis: 60 EUR

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Drie delen antiek glaswerk
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eén WMF schenkkan van draadglas en twee geslepen kristallen gembercoupes. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.

Drie delen antiek glaswerk
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Murano glas
Ergebnis: 60 EUR

Twee delen Italiaans Murano glas. Bakje + karaf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.

Duitse dekselvaas, H 35 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Grote Duitse dekselvaas van porselein. Art Deco-stijl. In de stijl van Kurt Wendler. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Thüringen porseleinen figurengroep
Ergebnis: 60 EUR

Duitse Thüringen porseleinen figurengroep met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Vier-delig Bavaria mokkaservies
Ergebnis: 60 EUR

Vier-delig Duits Bavaria Waldershof porseleinen mokkaset. Bestaande uit dienblad + drie mokka kopjes. Figuren/goud reliëf decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.

Twee delen antiek plateel, 1910
Ergebnis: 60 EUR

Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

Zes delen oud aardewerk
Ergebnis: 60 EUR

Zes delen oud aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mobach dekselschaal, Mobach flesvaas, Mobach schaal, kruid de Walsberg, Mobach knobbelvaas, Mobach zoutnap. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.

Engels whiskyvat met kraan
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Engels whiskyvat met bronzen kraan. Circa 1900. Afmeting: 27 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Vijf Japanse kop en schotels
Ergebnis: 60 EUR

Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...

Twee antieke Familie Rose kopjes
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes + schotels. Floraal/haan decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Capucijner kom Ø 18 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi capucijne kom. Tuin/konijn decor + bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 8 x Ø 18 cm. In redelijke staat.

Twee antieke gemberpotten
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot beschadigd. Afmeting: circa 16 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 15 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Enkele chips + één haarlijn. In redelijke staat. Afmeting: Ø 15 cm.

Chinese Familie Rose vaas, H 20 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met berglandschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Twee delen Japans Imari porselein
Ergebnis: 60 EUR

Twee delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit vaas + bloempot (haarlijn). Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Satsuma vaas, H 49 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Satsuma vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,7 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met pagode in landschap decor. Eén schotel chip + haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 19e eeuws Chinees porselein (3x)
Ergebnis: 60 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein. (1) Vaas met prunus decor, bovenrandschade. (2) Familie Rose theekan met tekst. (3) Losse deksel, chips binnenrand. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijke staat.

Chinese theepot
Ergebnis: 60 EUR

Grote gemerkte Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Kanton porselein (4x)
Ergebnis: 60 EUR

Vier delen Chinees Kanton porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee vazen + twee kommen. Figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Antieke sierschotel, Ø 42 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Grote antieke keramieken sierschotel met chinoiserie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Twee Kutani pijpvazen, H 21 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Twee porseleinen Kutani pijpvazen. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Ergebnis: 60 EUR

Twee-delige Chinese Yixing wierookbrander met bodemmerk. Liggende jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 15 x 10 cm. In goede staat.

7x Japanse Kutani pijpvazen, H 15 - 18 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Zeven Japanse Kutani porseleinen pijpvazen met floraal decor. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 - 18 cm. In goede staat.

Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese Imari chocolade-koppen
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.

Drie Japanse of Chinese rijstwijn flessen, H 22 - 23 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Drie Japanse of Chinees porseleinen rijstwijn flessen met landschap decor. Bakfouten. Eén haarlijn. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese kommen Ø 10 - Ø 17 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Kleinere kom chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 17 cm. In goede staat.

Plated dienblad
Ergebnis: 50 EUR

Pated dienblad ca 1960 met uitgewerkte omranding. 35-44cm cond Goed.

Zilveren muntdoos
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren muntendoos gemaakt uit munten, one rupee, India 1874 en 1879, met queen Victoria. Voorzien van schroefdeksel. ø30x20mm. ca 46 gram. In goede staat.

Zilveren peper/zout set
Ergebnis: 50 EUR

Specerijensetje met zilver, 835/000. Setje met twee Bavaria porseleinen potjes met zilveren strooidop geplaatst in een zilveren houder met voluten en floraal patroon. De greep is bekroond met 2 tortel...

Zilveren herinneringslepel
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een peervormige bak en een deels dubbel getorste steel, bekroond met een ruiter ter paard. Voorzien van gravure L.F. 1807. MT.: R.J.Feenstra, Sneek, jl.:G:1816...

Zilveren specerijenset in cassette
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren specerijenset in cassette, 925/000. Twee rechthoekige specerijenbakjes met omgeslagen rans en bewerking. Voorzien van 2 lepeltjes met ronde bak en bol op de steel. MT.: William Devenport, Bir...

Tas met zilveren beugel
Ergebnis: 50 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. Na 1952. Brutogewicht 84 gram. In goede staat.

2 Zilveren naaldenkokers
Ergebnis: 50 EUR

Twee zilveren naaldenkoker, 833/000, een platmodel versierd met ribbewerking en opgesoldeerd schild, 8,5cm, en een achtkantig model met kruis en ruitvormige bewerking, samengesteld. 11 cm. totaal ca 2...

Zilveren potloot & pen
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren St. dupont pen, 56JCE49, en vergulde pen, Silvermatch. Beide pennen voorzien van een ribbewerking. 12,5-14cm.

Zilveren gespen
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren kuitgespen, 833/00, ovaal bewerkt model, deels afgesleten. Met stalen mechanisme. 3x2cm. MT.: G.J.Drewes, Groningen, 1819-1845. In redelijk goede staat.

Lot zilver, 5x
Ergebnis: 50 EUR

Lot zilver, 833/000, met een strooilepel met parelrand, een vleesvorkje met met getrembleerde bewerking, suikerschep en vleesvorkje met agaten heft en een suikerschep met agaten heft, gebroken. 14 cm....

Lot zilver (Wayang e.d.)
Ergebnis: 50 EUR

Lot met zilver, met petitfour schep met biedermeier bewerking. 4 theelepels met gecontourneerde steel met graveerwerk, kindervork en -lepel met gezaagd wayangdecor en 6 lepels en vorkjes met wayangfig...

Kristallen schaal op zilveren voet
Ergebnis: 50 EUR

Kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. Schaal met omgeslagen gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpwerk, geplaatst op een rond voet met meanderbewerking, iets gedeukt. ø26x13cm. Minimale...

Leren sigarenkoker met zilverwerk
Ergebnis: 50 EUR

Antieke zwartleren sigarenkoker voorzien van 835/000 zilveren gegraveerde sluiting. Afmeting: 8 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur waterketel
Ergebnis: 50 EUR

835/000 Zilveren miniatuur waterketel met deksel, staand op losse vierpoot. Mr. H. v.d. Laan - de Vries, Haarlem. Circa 1900. Afmeting: 4 cm. Gewicht circa 6 gr. In goede staat.

Zilveren eierlepel
Ergebnis: 50 EUR

835/000 Zilveren eierlepel. Ajourgezaagde bak met kruisjes en gecontourneerde steel met florale Biedermeier graveringen. Mr. G. v/d Dussen - Schoonhoven. Anno: 1861. 28 gr. 17 cm. In goede staat.

13 Messen met zilver
Ergebnis: 50 EUR

Lot met 13 messen voorzien van een zilveren heft. 10 Messen, groot en klein, 18-24cm, met floraal bewerkte heften, BWG, en 3 messen met een zilveren heft voorzien van lijnbewerking, 835/000, Eén erg g...

Zilveren Djokja schaal
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren flessenbak, 800/000. Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. Ca 70 gram. ø14 cm.

Zilveren broche
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren broche, 800/000, met diamant. Ruitvormige opengewerkte broche bezet met 9 diamanten met een oud slijpsel. Voorzien van veiligheidsluiting. 31x42mm. ca 11,9 gram. In goede staat

Twee zilveren armbanden
Ergebnis: 50 EUR

Twee dubbeltjes armbanden met zilver, verbonden door ogen met schakels langs de zijkant. Eén voorzien van bakslot met zilveren dubbeltjes, 1937-1941, lengte 20 cm., en één voorzien van een veeroog met...

Zilveren broche met emaille, poes
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.

Zilveren broche met emaille, zwaan
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een zwaan met markesiet en emaille. 49x27mm. 6,6 gram. Nieuw

Zilveren broche met emaille, libelle
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een libelle versierd met emaille, parel, robijnen en markesiet. 7x5cm. ca 9,4 gram. Nieuw

3 Servetkettingen
Ergebnis: 50 EUR

Lot met drie servetkettingen, 835/000, ketting met gourmetschakels met daaraan 2 met lijnenbewerkte klemmen. ca 26,3 gram. In goede staat

2 Paar zilveren oorhangers
Ergebnis: 50 EUR

Twee paar zilveren oorhangers, 925/000, met edelstenen. Oorhaken met daaraan een gefacetteerde bol van amethist en een bolletje met paars/roze steentjes, 5 cm. en zilveren oorhaken met een gefacetteer...

Twee broches
Ergebnis: 50 EUR

Twee broches met zilver, één broche met een vogelpoot bezet met een grote steen en een zilveren huls en brochering. 7,5cm. en een broche in de vorm van een zwaard met haar. 8cm. totaal ca 16,7 gram. I...

Horlogeketting met paarden
Ergebnis: 50 EUR

Bijzondere horlogeketting, witmetaal, voorzien van hangers, een paard, een zweep, een hoevenborstel en een hoefijzer met paardhoofd. lengte 30 cm. In redelijk, goede staat.

Murman, Hollands riviergezicht
Ergebnis: 50 EUR

Murman. 20e Eeuw. Hollands riviergezicht met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

G.J. Sijthoff, Boerenvrouw bij haardplaats
Ergebnis: 50 EUR

G.J. Sijthoff. 1867 - 1949. Boerenvrouw bij haardplaats. Restauratie. Afmeting: H 43 x B 35 cm. In redelijke staat.

Ger Meinema, Abstract landschap
Ergebnis: 50 EUR

Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.

H. Martis?, Kustgezicht met kasteel
Ergebnis: 50 EUR

H. Martis? Circa 1880. Kustgezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijke staat.

Theo v.d. Nahmer, Vrouwelijk figuur
Ergebnis: 50 EUR

Theo van der Nahmer, 1979. 1917 - 1989. Vrouwelijk figuur. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 23,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Windmolen met figuren
Ergebnis: 50 EUR

F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Mensink, Portret Rembrandt
Ergebnis: 50 EUR

Mensink. 20e Eeuw. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Frits Gramberg, Amsterdam Nes
Ergebnis: 50 EUR

Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.

W. van Reeken, Ven in bos
Ergebnis: 50 EUR

W. van Reeken. 1958. Ven in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Lepelrek + 5 lepels
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten lepelrek met vijf antieke tinnen lepels met portretten. Afmeting: 36 x 27 x 2 cm. In goede staat.

Franse kaarskandelaar, H 37 cm.
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Messing tafellamp, H 61 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Messing tafellamp met putti en kristalglas. 70er-Jaren. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Kerkelijke kaarskandelaar, H 57 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Grote antieke kerkelijke kaarskandelaar van messing. Art Deco. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Gietijzeren schildersezel
Ergebnis: 50 EUR

Gietijzeren schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Vergulde pen, Dupont
Ergebnis: 50 EUR

Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat

Lot sieraden (bodemvondsten)
Ergebnis: 50 EUR

Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...

Deense Jydsk telefoon
Ergebnis: 50 EUR

Deense Jydsk telefoon. Bakeliet + metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 23 cm. In goede staat.

Antieke wandgarderobe, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse wandgarderobe met spiegel + leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Lot divers, Tegels, vijzels etc.
Ergebnis: 50 EUR

Lot diversen. Oud/antiek. Onder meer; 7x Makkumer tegels, 2x bronzen vijzel + 2x gewichtenblok. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Inktset, 1930
Ergebnis: 50 EUR

Art Deco kopergeslagen inkthouder met floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 16 x 29 x 22 cm. In goede staat.

Lot koperwerk
Ergebnis: 50 EUR

Lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; beddenpan, haardset, kandelaren et cetera. Afmeting: 13 - 115 cm. In goede staat.

Vier antieke dien/onderzet bladen
Ergebnis: 50 EUR

Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.

Lot speelgoedauto's (o.a.: Dinky Toys)
Ergebnis: 50 EUR

Lot bespeelde speelgoedauto's. Onder andere; Dinky Toys et cetera. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijke staat.

Antiek kinderspeelgoed, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antiek houten kinderspeelgoed. Bakkerskar. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 35 x 84 x 28 cm. In goede staat.

Oude Warmink wandklok
Ergebnis: 50 EUR

Oude messing Warmink wandklok in comtoise-stijl. Met harpslinger en slagwerk op bel. Tweede helft 20e eeuw. 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.

Duitse Schatz jaarpendule
Ergebnis: 50 EUR

Duitse Schatz jaarpendule van messing. 60er-Jaren. Slingerveer defect. Afmeting: 32 cm. Verder in goede staat.

Schwarzwalder appelklok
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder appelklok met slagwerk op gongspiraal. Circa 1880. Afmeting: 22 x 11 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Portaaklok (eigenbouw)
Ergebnis: 50 EUR

Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.

Duitse staande klok, H 203 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Duitse eikenhouten staande klok. 19e Eeuws uurwerk (eissen). Met 20e eeuw klokkast. Dagloper, halfuur-slag. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.

Antieke spiegel met kuif, 1880
Ergebnis: 50 EUR

Antieke eikenhouten gestoken spiegel met kuif. Circa 1880. Afmeting: H 94 x B 60 cm. In goede staat.

Eiken salon tafel Ø 80 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten salon tafel met etage. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 51 x Ø 80 cm. In goede staat.

Industriële (fournituren) ladenkast
Ergebnis: 50 EUR

Metalen fournituren ladenkast. Industrieel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 46 x 35 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Ergebnis: 50 EUR

Hollandse orgelgebogen commode met twee lades en klauwpoten. Wortelnoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 65 x 40 cm. In goede staat.