Neogotische eikenhouten kist met ijzeren beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 116 x 49 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws wandkleed met Latijnse tekst. Fijngeknoopt. Afmeting: 185 x 140 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Vier figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Maria beelden, putti + bronzen meisje met vogel. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Eén WMF schenkkan van draadglas en twee geslepen kristallen gembercoupes. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Italiaans Murano glas. Bakje + karaf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Grote Duitse dekselvaas van porselein. Art Deco-stijl. In de stijl van Kurt Wendler. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Duitse Thüringen porseleinen figurengroep met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Vier-delig Duits Bavaria Waldershof porseleinen mokkaset. Bestaande uit dienblad + drie mokka kopjes. Figuren/goud reliëf decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Zes delen oud aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mobach dekselschaal, Mobach flesvaas, Mobach schaal, kruid de Walsberg, Mobach knobbelvaas, Mobach zoutnap. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Engels whiskyvat met bronzen kraan. Circa 1900. Afmeting: 27 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes + schotels. Floraal/haan decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi capucijne kom. Tuin/konijn decor + bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 8 x Ø 18 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot beschadigd. Afmeting: circa 16 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Enkele chips + één haarlijn. In redelijke staat. Afmeting: Ø 15 cm.
Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met berglandschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit vaas + bloempot (haarlijn). Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen Satsuma vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met pagode in landschap decor. Eén schotel chip + haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. (1) Vaas met prunus decor, bovenrandschade. (2) Familie Rose theekan met tekst. (3) Losse deksel, chips binnenrand. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijke staat.
Grote gemerkte Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Chinees Kanton porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee vazen + twee kommen. Figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Grote antieke keramieken sierschotel met chinoiserie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Kutani pijpvazen. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee-delige Chinese Yixing wierookbrander met bodemmerk. Liggende jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Zeven Japanse Kutani porseleinen pijpvazen met floraal decor. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 - 18 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.
Drie Japanse of Chinees porseleinen rijstwijn flessen met landschap decor. Bakfouten. Eén haarlijn. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Kleinere kom chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 17 cm. In goede staat.
Pated dienblad ca 1960 met uitgewerkte omranding. 35-44cm cond Goed.
Zilveren muntendoos gemaakt uit munten, one rupee, India 1874 en 1879, met queen Victoria. Voorzien van schroefdeksel. ø30x20mm. ca 46 gram. In goede staat.
Specerijensetje met zilver, 835/000. Setje met twee Bavaria porseleinen potjes met zilveren strooidop geplaatst in een zilveren houder met voluten en floraal patroon. De greep is bekroond met 2 tortel...
Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een peervormige bak en een deels dubbel getorste steel, bekroond met een ruiter ter paard. Voorzien van gravure L.F. 1807. MT.: R.J.Feenstra, Sneek, jl.:G:1816...
Zilveren specerijenset in cassette, 925/000. Twee rechthoekige specerijenbakjes met omgeslagen rans en bewerking. Voorzien van 2 lepeltjes met ronde bak en bol op de steel. MT.: William Devenport, Bir...
Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. Na 1952. Brutogewicht 84 gram. In goede staat.
Twee zilveren naaldenkoker, 833/000, een platmodel versierd met ribbewerking en opgesoldeerd schild, 8,5cm, en een achtkantig model met kruis en ruitvormige bewerking, samengesteld. 11 cm. totaal ca 2...
Zilveren St. dupont pen, 56JCE49, en vergulde pen, Silvermatch. Beide pennen voorzien van een ribbewerking. 12,5-14cm.
Zilveren kuitgespen, 833/00, ovaal bewerkt model, deels afgesleten. Met stalen mechanisme. 3x2cm. MT.: G.J.Drewes, Groningen, 1819-1845. In redelijk goede staat.
Lot zilver, 833/000, met een strooilepel met parelrand, een vleesvorkje met met getrembleerde bewerking, suikerschep en vleesvorkje met agaten heft en een suikerschep met agaten heft, gebroken. 14 cm....
Lot met zilver, met petitfour schep met biedermeier bewerking. 4 theelepels met gecontourneerde steel met graveerwerk, kindervork en -lepel met gezaagd wayangdecor en 6 lepels en vorkjes met wayangfig...
Kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. Schaal met omgeslagen gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpwerk, geplaatst op een rond voet met meanderbewerking, iets gedeukt. ø26x13cm. Minimale...
Antieke zwartleren sigarenkoker voorzien van 835/000 zilveren gegraveerde sluiting. Afmeting: 8 x 15 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren miniatuur waterketel met deksel, staand op losse vierpoot. Mr. H. v.d. Laan - de Vries, Haarlem. Circa 1900. Afmeting: 4 cm. Gewicht circa 6 gr. In goede staat.
835/000 Zilveren eierlepel. Ajourgezaagde bak met kruisjes en gecontourneerde steel met florale Biedermeier graveringen. Mr. G. v/d Dussen - Schoonhoven. Anno: 1861. 28 gr. 17 cm. In goede staat.
Lot met 13 messen voorzien van een zilveren heft. 10 Messen, groot en klein, 18-24cm, met floraal bewerkte heften, BWG, en 3 messen met een zilveren heft voorzien van lijnbewerking, 835/000, Eén erg g...
Zilveren flessenbak, 800/000. Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. Ca 70 gram. ø14 cm.
Zilveren broche, 800/000, met diamant. Ruitvormige opengewerkte broche bezet met 9 diamanten met een oud slijpsel. Voorzien van veiligheidsluiting. 31x42mm. ca 11,9 gram. In goede staat
Twee dubbeltjes armbanden met zilver, verbonden door ogen met schakels langs de zijkant. Eén voorzien van bakslot met zilveren dubbeltjes, 1937-1941, lengte 20 cm., en één voorzien van een veeroog met...
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een zwaan met markesiet en emaille. 49x27mm. 6,6 gram. Nieuw
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een libelle versierd met emaille, parel, robijnen en markesiet. 7x5cm. ca 9,4 gram. Nieuw
Lot met drie servetkettingen, 835/000, ketting met gourmetschakels met daaraan 2 met lijnenbewerkte klemmen. ca 26,3 gram. In goede staat
Twee paar zilveren oorhangers, 925/000, met edelstenen. Oorhaken met daaraan een gefacetteerde bol van amethist en een bolletje met paars/roze steentjes, 5 cm. en zilveren oorhaken met een gefacetteer...
Twee broches met zilver, één broche met een vogelpoot bezet met een grote steen en een zilveren huls en brochering. 7,5cm. en een broche in de vorm van een zwaard met haar. 8cm. totaal ca 16,7 gram. I...
Bijzondere horlogeketting, witmetaal, voorzien van hangers, een paard, een zweep, een hoevenborstel en een hoefijzer met paardhoofd. lengte 30 cm. In redelijk, goede staat.
Murman. 20e Eeuw. Hollands riviergezicht met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
G.J. Sijthoff. 1867 - 1949. Boerenvrouw bij haardplaats. Restauratie. Afmeting: H 43 x B 35 cm. In redelijke staat.
Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.
H. Martis? Circa 1880. Kustgezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijke staat.
Theo van der Nahmer, 1979. 1917 - 1989. Vrouwelijk figuur. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 23,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Mensink. 20e Eeuw. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.
W. van Reeken. 1958. Ven in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten lepelrek met vijf antieke tinnen lepels met portretten. Afmeting: 36 x 27 x 2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Messing tafellamp met putti en kristalglas. 70er-Jaren. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Grote antieke kerkelijke kaarskandelaar van messing. Art Deco. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Gietijzeren schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat
Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...
Deense Jydsk telefoon. Bakeliet + metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 23 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandgarderobe met spiegel + leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder meer; 7x Makkumer tegels, 2x bronzen vijzel + 2x gewichtenblok. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Art Deco kopergeslagen inkthouder met floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 16 x 29 x 22 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; beddenpan, haardset, kandelaren et cetera. Afmeting: 13 - 115 cm. In goede staat.
Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.
Lot bespeelde speelgoedauto's. Onder andere; Dinky Toys et cetera. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijke staat.
Antiek houten kinderspeelgoed. Bakkerskar. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 35 x 84 x 28 cm. In goede staat.
Oude messing Warmink wandklok in comtoise-stijl. Met harpslinger en slagwerk op bel. Tweede helft 20e eeuw. 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Duitse Schatz jaarpendule van messing. 60er-Jaren. Slingerveer defect. Afmeting: 32 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder appelklok met slagwerk op gongspiraal. Circa 1880. Afmeting: 22 x 11 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten staande klok. 19e Eeuws uurwerk (eissen). Met 20e eeuw klokkast. Dagloper, halfuur-slag. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken spiegel met kuif. Circa 1880. Afmeting: H 94 x B 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten salon tafel met etage. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 51 x Ø 80 cm. In goede staat.
Metalen fournituren ladenkast. Industrieel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse orgelgebogen commode met twee lades en klauwpoten. Wortelnoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 65 x 40 cm. In goede staat.