Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot koper/tin werk
Ergebnis: 80 EUR

Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees (3x)
Ergebnis: 120 EUR

Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...

Twee antieke Franse kandelaren
Startpreis 375 EUR

Twee antieke Franse bronzen kaarskandelaren van wit Carrara marmer met putto. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Zilveren armband met jade
Startpreis 150 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met jade. Armband met brede rechthoekige schakels om en om één met jadesteen en een met een getrembleerde bewerking met soort meanderpatroon. Voorzien van bakslot. Mex...

Chinese waterpot Ø 16 cm.
Ergebnis: 130 EUR

19e Eeuwse Chinese gietijzeren waterpot met koperen deksel. Vis decor. Afmeting: 20 x 21 x Ø 16 cm. In goede staat.

Notenhouten dressoir
Ergebnis: 250 EUR

Groot notenhouten 50er-jaren dressoir. Vier lades + twee deuren. Afmeting: 220 x 85 x 55 cm. In goede staat.

Drie Chinese tempel figuren, H 19 - 24 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.

Twee grote 19e eeuwse melkkannen
Ergebnis: 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen melkkannen. Afmeting: H 50 - 67 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 60 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met granaat
Ergebnis: 250 EUR

Geelgouden oorstekers, 800/000, met granaat. Portugese oorstekers, rechthoekige brisures met daarop een florale versiering bezet met 2 markies geslepen granaten. lengte 17 mm. ca 3,3 gram. In goede st...

Engelse tafel
Startpreis 200 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten etagere tafel met gecontourneerde omranding. Afmeting: 84 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Twee Chinese/Japanse wandschotels Ø 30 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee Chinees of Japans porseleinen wandschotels met monstervissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

2x Zandstenen leeuw
Startpreis 4.250 EUR

Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...

Chinese vaas, H 32 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Ergebnis: 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.

Tien antieke tegels
Ergebnis: 550 EUR

Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese lampenvoet, H 21 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet op houten sokkel. Figuren in landschap decor. Mogelijk bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Witgouden collier met amethist
Ergebnis: 250 EUR

Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...

Antiek emaille reclamebord, 1920
Startpreis 60 EUR

Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.

Chinese prunus vaas, H 30 cm.
Startpreis 400 EUR

Blauw-witte Chinees porseleinen vaas met prunus decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Franse linnenkast van kersenhout
Ergebnis: 250 EUR

19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.

Chinese boeddha, H 33 cm.
Ergebnis: 850 EUR

Chinees porseleinen celadon boeddha, met mat groen glazuur. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antieke Quan Yin, H 36 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Chinees porseleinen blanc de chine Quan Yin. Met bodemmerken. Vingers beschadigd, bloem en kleed chip. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

Barnstenen colliers
Startpreis 200 EUR

Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat