Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren oorhangers
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000. Bolle oorstekers met daaraan 6 gesmede gebogen elementen, voorzien van een matte bewerking. lengte 6 cm. totaal ca 8,6 gram. In goede staat

Lot divers barnsteen
Ergebnis: 40 EUR

Lot barnsteen/copal met 3 stukken, 2 kettingen met getrommelde stukken en ovale kralen van een armband. totaal ca 280 gram.

Diverse hangers barnsteen
Ergebnis: 40 EUR

Lot met zes hangers en een broche met barnsteen. In diverse vormen met zilveren en double hangerogen. 18-31mm - 25-50mm. Totaal ca 26 gram. Een hangeroog is gelijmd verder in goede staat

Twee handingekleurde gravures
Ergebnis: 40 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

Albert Hahn, De Vlucht
Ergebnis: 40 EUR

Albert Hahn, 1917. Politiek tekenaar. 1877 - 1918. Titel: De Vlucht. Houtsnede op papier. Afmeting: H 28 x B 20,5 cm. In goede staat.

A. Verbeek, Landschap met koeien
Ergebnis: 40 EUR

A. Verbeek. 1893 - 1970. Hollandse School. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 24 cm. In goede staat.

J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken
Ergebnis: 40 EUR

Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.

J. van Rijn, Landschap met boerderij
Ergebnis: 40 EUR

Jacques van Rijn. Circa 1930. Oprichter Tefaf Maastricht (beeldhouwer). Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder
Ergebnis: 40 EUR

Antieke kopergeslagen parapluhouder met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Spiegelkast met borstels
Ergebnis: 40 EUR

Hollandse kopergeslagen spiegelkast met daarin borstels. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 66 x B 37 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (3x)
Ergebnis: 40 EUR

Drie delen oud/antiek koperwerk. Onder andere; parapluhouder, bloempot, schenkkan. Afmeting: 27 - 54 cm. In goede staat.

Twee bronzen boekensteunen
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke bronzen boekensteunen. Paard. Circa 1920. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Antiek wandrek
Ergebnis: 40 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.

Eiken wandkapstok, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Hollandse eikenhouten wandkapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1920. Afmeting: 100 x 19 x 30 cm. In goede staat.

Antiek wandrek met kop en schotels, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.

14x Spiegel display
Ergebnis: 40 EUR

Veertien spiegel displays, ten behoeve van sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

Twee kraantjeskannen
Ergebnis: 40 EUR

Twee handbeschilderde kraantjeskannen. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.

18x Diverse antieke gewichten
Ergebnis: 40 EUR

Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.

Globe
Ergebnis: 40 EUR

Grote messing globe naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1890
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met stil achtdaags-uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 22 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Composiet figuur, H 62 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Composiet figuur. Dame met kruik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Vier delen antiek glaswerk
Ergebnis: 40 EUR

Vier delen antiek glaswerk. Circa 1930. Bestaande uit; Twee blauwe bekers, en twee gele geslepen geplooide borden. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Keramieken vaas met salamander, H 25 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Art Deco keramieken geglazuurde vaas met salamander. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antiek 2-pas tegeltableau
Ergebnis: 40 EUR

Antiek Hollands 2-pas tegeltableau. Bijbelse voorstelling. Met neogotische notenhouten lijst. Gerestaureerd. Afmeting: H 22 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.