Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

18e Eeuwse Chinese dekseldoos Ø 8,5 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Antieke Zaanse klok
Startpreis 475 EUR

Grote antieke notenhouten Zaanse klok met wekker en zware bronzen gewichten. Circa 1880. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Zilveren bouilloire, 18e eeuw
Startpreis 2.250 EUR

Prachtige 18e eeuwse zilveren bouilloire, 13 loth, 812/000. Grote gladde zilveren kan met greepaanzetten voorzien van floraal decor en een houten greep. De kan is geplaatst in een fraai bewerkt comfoo...

Zilveren visitekaarthouder
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren visitekaarthouder, 800/000, rechthoekig model voorzien van een ribdecor. ca 86 gram. 7,5x8cm. iets gedeukt verder in goede staat.

3-Delig zilveren koffieservies
Ergebnis: 600 EUR

Zilveren koffieservies, 800/000, met een koffiekan, melkkan en een suikerpot, ovaal gecontourneerd model voorzien van ribben en bewerkte cannelures. 22x10x21cm. 12x6x10cm en 17x9x12cm. Totaal ca 848 g...

Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startpreis 60 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

Zilveren Djokja schaal
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren flessenbak, 800/000. Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. Ca 70 gram. ø14 cm.

Delftse APK schotel Ø 21,6 cm.
Ergebnis: 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met chinoiserie decor. Gemerkt APK. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Delfts schotel Ø 23 cm.
Startpreis 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Delftse schotel met spreuken. Voor + achterkant. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné klok
Ergebnis: 90 EUR

Chinese cloisonné tafelklok van messing met emaille wijzerplaat. Glas mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse schenkkan, H 20 cm.
Ergebnis: 170 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met floraal/zwanen decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws misboek met zilverwerk
Startpreis 1.200 EUR

18e Eeuws missaal met zilver. Met dubbele sloten, plaquette en hoekstukken, versierd met kwabben en volutten. Antwerpen, 1787. Missaal: Missale romanum ex decreto sacrosancti. antverpia, ex architypog...

Portaaklok (eigenbouw)
Ergebnis: 50 EUR

Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm.
Ergebnis: 170 EUR

Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Meissen schalen Ø 27 - 29 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.

Duitse Meissen theekan
Startpreis 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen theekan met florale beschildering. 1817 - 1824. Geen deksel. Enkele chips. Afmeting: 21 cm.

Antieke tafelklok, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Zilveren reiswekker
Ergebnis: 700 EUR

Prachtige zilver vergulde reiswekker, 925/000, Art Deco, rechthoekig model met een verticaal lijnenpatroon en voorzien van opgelegde florale bewerking op de hoeken. De wekker heeft een wit emaille wij...

Antiek Engels lampetstel, 1920
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Engels lampetstel. Circa 1920. Brownfield & Sons. Olympus, met pauw decor. Afmeting: 35 x Ø 37 cm. In goede staat.

Zilveren gebaksschep, 1910
Startpreis 70 EUR

Zilveren 835/000 gebaksschep. Floraal gegraveerd, deels getordeerde steel, heft met parelrand. Mr. A.C. Kooiman-Schoonhoven. j.l.: A = anno 1910. Afmeting: L 27 cm. Gewicht circa 80 gr. In goede staat...

Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.

Revolver, L 17 cm.
Ergebnis: 160 EUR

19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops percussie pistool, L 40 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm.
Ergebnis: 2.500 EUR

Exclusieve set antieke Engelse koppel percussie pistolen met octagonale damast loop, mahonie kolf en graveringen. Gesigneerd Fowler. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.