Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met engel en lyra. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met floraal/zweepslag decor. Circa 1900. Nieuwe vergulding. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 58 - 72 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsklok + barometer. Merk: Observer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 14 cm.In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met mahonie en intarsia. Dag + seconden aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met officier op wijzerplaat. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok. Prachtig gegraveerd uurwerk, verguld/verzilverd. Gill Banneman Banef. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Afmeting: H 208 cm. In ...
19e Eeuwse Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Grote antieke Weense notenhouten regulateur met seconden aanduiding en papieren wijzerplaat. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz Josephine pendule. Stil uurwerk. Circa 1910. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Weense geëboniseerde snaarregulateur. Schutzmarke W.C. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1870. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1890. Junghans. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1920. Afmeting: H 209 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse regulateurs. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Oude messing Warmink wandklok in comtoise-stijl. Met harpslinger en slagwerk op bel. Tweede helft 20e eeuw. 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten regulateur met Kienzle uurwerk. Weens model. Circa 1870. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Oude Warmink regulateur met kwartierslag op acht gongstaven + seconden aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten Louis Seize burgemeestersklok met achter-glas-schildering + mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Circa 1880. Afmeting: H 149 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen empire mini-pendule met spillegang uurwerk. Roodkapje en de wolf. Eén wijzer mist. Uurwerk niet getest. Afmeting: 22 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang. Afmeting: 46 x 27 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Afmeting: 50 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Kleine kolompendule (Josephientje). Notenhout. Circa 1920. Stil uurwerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Eikenhout. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Franse jugendstil pendule. Circa 1900. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. J. Flora of J. Jlora (?). Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Duitse Schwarzwalder klok. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 34 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren uurwerken voor onderdelen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang + wekker. Afmeting: 48 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Antieke wekker met rokende soldaat. Frankrijk. Circa 1900. Eén wijzer mist, wekkerveer defect. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Hollands Art Deco klokkenstel. Messing, gepolijst. Ontwerp Jan Eisenloeffel. Niet gesigneerd. Circa 1920. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op bel. Afmeting: 27 - 35 cm. In geode staat.
Zeldzame antieke miniatuur pendule van brons met hert figuur. 19e Eeuw. Empire. Wijzer mist. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Zaanlander wandklokken. Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met stil achtdaags-uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 22 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Duitse Schatz jaarpendule van messing. 60er-Jaren. Slingerveer defect. Afmeting: 32 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke Duitse wandklokken. Schwarzwald. Afmeting: 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder appelklok met slagwerk op gongspiraal. Circa 1880. Afmeting: 22 x 11 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Jugendstil regulateur met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse reiswekker van brons. Met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Franse bronzen Louis Seize astrologie pendule. Plated + verguld. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Elektrische dubbelzijdige koperen schoolklok uit de 60-er jaren. Afmeting: 50 x Ø 36 x 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met datum-aanduiding en spillegang. Laporte or Ville Franche. Deukje in wijzerplaat. Afmeting: 49 x 28 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 140 cm.
Antieke Duitse notenhouten regulateur van Gustav Becker. Deels overgebeitst. Afmeting: 99 cm. In redelijke staat.
Hollandse Delfts porseleinen klok. De Helpoort te Maastricht. Circa 1920. Duits Mercedes uurwerk. Veer zit vast. Eén minimale chip. Afmeting: 28 x 16 x 9 cm. In redelijk/goede staat.