Twee antieke neo gotische kaarskandelaren van messing. Ridder + edelman. Circa 1900. Afmeting: H 19 - 23 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; 18e eeuwse lepels, schaal, borden, kannen. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Eikenhouten lepelrek met vijf antieke tinnen lepels met portretten. Afmeting: 36 x 27 x 2 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen olielampen. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 65 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing amfora vaas met bokkepoten en guirlandes. Geschuurd. Afmeting: H 56 cm. In redelijke staat.
Twee antieke petroleumlampen met glas en messing. Circa 1900. Afmeting: H 50 - 55 cm. In goede staat.
Gipsen zuil met kariatiden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten pijpen/tabakskastje met pijpenrek, lades en Gouda plateel tabakspot. Circa 1920. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Levensgrote antieke houtgestoken (noten) stalamp op houten basement. Boerenmeisje met jurk. Circa 1900. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.
Lot van 51 stuks bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Miniatuur bellen met dieren. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Lot van 6 stuks bodemvondsten Luristan. Onder andere; bronzen ring, bronzen gewicht. Circa 500 - 1000 voor christus. 1x Natuursteen gegraveerd, 1x natuurstenen hanger. Afmeting: 2 - 8 cm. In goede sta...
Antieke bronzen vijzel + grape. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 15 - Ø 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 39 - 44 cm. In goede staat.
Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Twee vergulde piëdestals in empire-stijl. 20e Eeuw. Met marmeren bladen. Afmeting: 71 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote antieke Franse messing vergulde + porseleinen kaarskandelaren op marmeren basement. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tazza met bachus dragende bewerkte schaal met oogst + druivenranken. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zes bodemvondsten Luristan. Bronzen bewerkte schijven. Waarschijnlijk ten behoeve van hoofddeksels paarden. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Antiek Frans polychrome Fayence inktstel met floraal decor. Gemerkt Veuve Perrin. Minimale chips. Afmeting: 10 x 19 x 17 cm. In goede staat.
Grote Zuid-Afrikaanse buste van bok. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 30 x 75 cm. In goede staat.
Twee antieke dikke Perzische tegels in lijst. Met afbeelding Perzische damesbustes. Bodemvondst. Gelijmd. Afmeting: circa 19 x 19 cm/st. In redelijke staat.
Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.