Twee delen antiek brons/messing. Circa 1900. 1x Vergulde wandlamp. 1x Vernikkelde barometer met putti. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Lot antiek tin (5x). Circa 1900 en later. Bestaande uit: 2x Kaarskandelaar. 2x Klepkan, tweede helft 20e eeuw. 1x Schenkkan. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Twee Korinthische gipsen piëdestallen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Drie grote cement gegoten boeddha figuren. Gekleurd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 80 cm. In goede staat.
Twee delen antiek koperwerk. (1) Doofpot, 19e eeuw. (2) Perzische kan met zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse terracotta wandplaquettes met portretten. Eén gesigneerd C. van Dongen 1901. Chips omranding. Afmeting: 28 x 29 cm. In redelijke staat.
Houten lakwerk ei met religieuze voorstelling, onder glazen stolp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing met ijzeren strijkijzers. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing amfora vaas met bokkepoten en guirlandes. Geschuurd. Afmeting: H 56 cm. In redelijke staat.