Antieke Rozenburg Den Haag keramieken geglazuurde vaas. Circa 1910. Nr. 355 + letters. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee antieke fayence polychrome knobbelvazen met floraal decor. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie antieke Delftse polychrome fayence borden met chinoiserie decor. Naar lampetkan. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht kinderservies van keramiek. Bestaande uit: mahoniehouten dienblad, theepot (goed), suikerpot (randschade), melkkan (chip + haarlijn), grote kom en zes kopjes (...
Zes delen Hollands aardewerk. Onder andere; Mobach, Zaalberg. Afmeting: 15 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke borden. Divers. Eén handbeschilderd bord met zilveren beugel + landschap decor. Twee keramieken borden uit Frankrijk, Choisy le Roi. Eén Brocanteur bord met bodemmerk, Frankrijk, chip. Eé...
Drie-delig Hollands Petrus Regout Maastricht kaststel van keramiek. Waterlandschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 - 35 cm. In goede staat.
Zes antiek porseleinen schalen/dienblad. Onder andere; Duitsland, Frankrijk. Circa 1900 - 1950. Bodemmerken. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Royal Dux porseleinen spiegel. Jugendstil. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke historisme majolica jardiniere met kariatiden. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 39 x 37 x 14 cm. In redelijke staat.
Dertien stuks Hollandse ingelijste tegels. Bloemen, vogels, schepen decor. 18e - 19e - 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijftien stuks antieke Hollandse mangaan-kleurige tegels met bloemvaas decor. Circa 1900. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 18 stuks Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 18 stuks antieke mangaan-kleurige tegels. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Circa 80 stuks diverse antieke witte wandtegels (witjes). Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigd. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Hollands mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau met platbodem decor. Beschadigd. Afmeting: H 49 x B 26 cm. In matige staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Vogel decor. Afmeting: 13 x13 cm. Beschadigd. In redelijke staat.
36x Polychrome Hollandse 4-pas tegels. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands 2-pas tegeltableau. Bijbelse voorstelling. Met neogotische notenhouten lijst. Gerestaureerd. Afmeting: H 22 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Delftse polychrome schotel met bloempot decor. Gemerkt 'de Bijl'. Circa 1900. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.
Vijf tegels. 60er-Jaren. Onder andere; 4-Pas tableau, figuren Semi Gress Italië + grote Duitse strijdwagen geglazuurde tegel, circa 1960. Afmeting: 20 - 59 cm. Minimale chips. In goede staat.