Twee oude/antieke Perzische keramieken sierschotels. Floraal. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.
Twee oude majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 - 24 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse polychrome Makummer fayence schalen met floraal decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse terracotta beschilderde amfora vaas met console. 20e Eeuw. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke Hollandse fayece tabakspot. Schotse tabak, met Zuid Amerikaans figuur met schepen. Glazuur schades. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Perzische polychrome fayence sierschotel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Fraai 18e - 19e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Gemerkt W. Minimale beschadiging. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie delen Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Grote antieke sauciere + twee borden met floraal/goud decor. Afmeting: 24 - 26 cm.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Vijf-delig oud Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vazenset. Floraal/figuren decor. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 22 cm. In redelijke staat.
Drie-delig antiek keramieken kaststel met floraal decor. Alleen genummerd. Circa 1900. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts kaststel. Gemerkt met drie eikels. Circa 1900. Eén haarscheur. Afmeting: H 20 - 29 cm. In goede staat.
Drie majolica vazen in Jugendstil-stijl. Floraal. Genummerd. 20e Eeuw. Eén vaas randschade. Afmeting: H 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence vazen. (1) Gemerkt 'de Bijl', 18e eeuw, figuur in landschap decor. (2) Gemerkt 'BIP', 19e eeuw, figuur in landschap decor. Afmeting: H 19,5 - 24,5 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Door APK. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 19 - 26 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor en gele omranding. Enkele chips. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse schotel met chinoiserie decor. Haarscheur + randschades. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese wandschotel met spreuk. 'Luiheid is hongers moeder en van dienerij een broeder'. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Friese wandschotel met spreuk. 'Gierigheid alleen maakt van 't harte een steen. Restauratie. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.
Lot van 28 stuks bloempot tegels, mangaan kleurig. 19e Eeuw. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.