Twee antieke Delftse Fayence vazen. (1) Gemerkt 'de Bijl', 18e eeuw, figuur in landschap decor. (2) Gemerkt 'BIP', 19e eeuw, figuur in landschap decor. Afmeting: H 19,5 - 24,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 15 - 25 cm. In goede staat.
Drie majolica vazen in Jugendstil-stijl. Floraal. Genummerd. 20e Eeuw. Eén vaas randschade. Afmeting: H 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vazenset. Floraal/figuren decor. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 22 cm. In redelijke staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
18e - 19e Eeuwse Delftse polychrome fayence theebus met chinoiserie decor. Met bodemmerk A.P.K. Chip deksel. Afmeting: H 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse terracotta beschilderde amfora vaas met console. 20e Eeuw. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 - 24 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische keramieken sierschotels. Floraal. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting:H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.
Porseleinen Villeroy & Boch figurengroep. Ontwerp R. Benedikt. Golfspelende katten. Afmeting: 16 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Engelse terracotta bloempot op terracotta zuil met klassistische figuren voorstelling. Bodemmerk + nummer. 20e Eeuw. Bloempot scherf ingelijmd. Afmeting: H 100 x Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen damesbuste. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Makkumer polychroom Fayence wandplaquettes met landschap decor. Gemerkt. Tichelaar? Eén chip achterkant. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Majolica console + bloempot. Jugendstil-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence wandplaquette met bijbelse voorstelling. Genesis 18. V.2.3 Verso R. Afmeting: 34 x 28 cm. In goede staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen vazen met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met bloem decor. Tweede helft 20e eeuw. Chip deksel, haarlijn terrine. Afmeting: 25 x 34 x 22 cm. In redelijke staat.
Grote majolica caché pot met ramskoppen en groen glazuur. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 x Ø 36 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse porseleinen Marcolini schotel. Floraal decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke Duitse majolica vazenset met dansende figuren/guirlandes decor. Gemerkt Eichwald. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 32 x 15 cm. / H 37 x Ø 12,5 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Delftse polychrome Fayence figuren. Gemerkt APK. (1) Herder met lam. (2) Man met viool, stukje strijkstok mist. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.