18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: 6,5 x 37,5 x 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schaal met tuin/eenden decor. Eén decor. Afmeting: 6,5 x 37 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met figuren/olifant decor. Randschade. Afmeting: H 22 x Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Japanse Satsuma boeddha van porselein. Met floraal/goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.