Antieke Japanse/Chinees porseleinen kom + kwispedoor. Kwispedoor, chip. Kom, chip + haarlijn. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staat.
Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot beschadigd. Afmeting: circa 16 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud + craquelé glazuur. Twee kopjes goed, drie schotels goed. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.