Chinees porseleinen schaal met blauw craquelé glazuur. Ru techniek. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schotel met roofvogel en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimfles, met geel glazuur, floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal op hoge voet met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met havengezicht decor, tekst + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met floraal decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Blauw-witte Chinees porseleinen vaas met prunus decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen lampenvoet met blauw glazuur, met floraal/vlinder en vogel decor van emaille, op bronzen basement. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Chinese Doucai porseleinen schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte Kantonese Familie Rose vazen. Figuren/goud decor. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met verso ook draken + bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén grote Chinese kom met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Eén bolle vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Chinese drakenkom van emaille. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
2x Chinees houtsnijwerk. Gedetailleerd. (1) Chinese man met arm in mand. (2) Console met hert voorstelling. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaas op vergulde messing console. Figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinese Familie Rose porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel in bloemvorm met wit glazuur. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom decor van hoogwaardigheidsbekleder op wolk. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen lampenvoet met messing. Geisha op veranda/vogel decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen waterpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met dubbele blauwe bodemring. Quing-stijl. Afmeting: H 9 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees diep porseleinen bord. Figuren in landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Boeddhistisch bronzen figuur met vier armen en knots op lotusbloem. India. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé thee-glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schotel in bloemvorm met gouden tekst. Bodemmerk. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.
Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotel met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung bord met hert decor + tekst op bodem. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: 25 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met foo-hond in landschap decor. Afmeting: Ø 33,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met celadon glazuur + tekst op onderkant. Afmeting: 7,5 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met noppen en grijs/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 10,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met vis decor en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon drakenbord met groen glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met decor van spelende kinderen in tuin. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken. Republiek. Circa 1920. Met zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met tuin/kikker decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met rood glazuur, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met schubben-glazuur in bloemvorm. Sung-stijl. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met oker craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee Chinese Sung-stijl kommen met glazuur. Afmeting: Ø 12 - Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met rood + groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met vijver/vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met Familie Rose figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinese celadon oorvaas met bruin/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. (2) Bolvaas met salamander, rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinese paraplu met bamboe decor. Plated handvat. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met vogels in tuin decor met bamboe. Afmeting: H 22,2 cm. In goede staat.
Chinees bord met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose lampenvoet met figuren/floraal/goud decor. Twee-lichts. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuur in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. Floraal/haan/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Antiek Chinees rolschilderij. Vaas met plant. Gesigneerd Ba Da Shan Ren Enkele vouwen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 39,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Japanse Satsuma boeddha van porselein. Met floraal/goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Quan Yin met celadon glazuur en restvergulding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met vier tekens bodemmerk. Geen deksel. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flacon met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Eierschaal porselein. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Oosters bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse/Chinees porseleinen vazen, floraal. Eén met bronzen montuur, gelijmd. Twee maal blauw-wit, waarvan één gelijmd, en één met chip/haarlijn. Afmeting: H 19 - 23 cm. In redelijke staa...
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geisha/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood gevlekt glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vijf antieke porseleinen kastkommen met Imari decor. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Vier oude en antieke Chinese + Oosterse bronzen schalen met bewerking. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgesneden vergulde tempelhond met roodlak. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Vier diverse borden. China/Japan. Floraal decor. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17 - 21 cm. In goede staat.