Floris Jespers. 1889 - 1965. Landschap met bomenpartij. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 17 x B 21 cm. In goede staat.
Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerin in stal met kippen. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
H.C.C. Bogman. 1861 - 1921. Landschap met hooiwagen, boer en vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Haagse School. Circa 1880. Landschap met knotwilg en koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 80/199. Met watermerk. Naakte vrouw met buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
J. Orloff. Russische School. 19e Eeuw. Russische arreslee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 31 cm. In goede staat.
Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Havengezicht Köln in 1916. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 28 cm. In goede staat.
Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Duits winters dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Binnen halen van een platbodem met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 51 cm. In goede staat.
H. Noordam. Hollandse School. Plasgezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
Agnes v.d. Brandeler, 1965. 1918 - 2002. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
Antonius Bernardus Dirckx. 1878 - 1927. Achtertuin met bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 57 cm. In goede staat.
Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Jachtstilleven met duif. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 42 cm. In goede staat.
J.H. Coster. 1846 - 1920 Almelo. Bosven bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure met vier chameiris flore soorten (iris). Gravure op papier. Afmeting: H 55 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure. Arbor Uitx. Met prunella officinatum en chamepitis maior. Gravure op papier. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse handingekleurde houtsnede. Vermoedelijk Hartmann Schedel? 1493. Westvalia Germanie Provincia. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 25 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.