A. Potgieter. 1899 - 1982. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.
Paul Otto Heim. 1878 - . Duitse School. Musicerend gezelschap in balzaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.
Werner Liechti. 1917 - 2007. Zwitserse School. Figuren bij marktkraam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Antoon Markus, 1906. 1870 - 1955. Landschap met dorp en vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Duits winters dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.
E. van Loon, 1950. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Hollands nacht-landschap in de stijl van Jongkind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte dame. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
M. Ritsema, 1929. Hollandse School. Stilleven met pop. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Kopie naar oude meester. Rubens die vlucht. Origineel in Kassel - Wilhelmshöhe. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.
Castle Keith. 1863 - 1927. Bosgezicht berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Boerderij met bloesemboom, waterput en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Gustav Mützel. 1839 - 1893. Tropische duivensoorten. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.
R.A. (Arnold) Reemer, 1967. 1925 - 1981. Gevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse prenten/gravures. Divers. Onder andere; vogels, mode, figuren et cetera. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
C.A.V. van Diggelen. 1921 - 1981. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en karaf. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.
Ben van Londen. 1907 - 1987. Riviergezicht de IJssel. Olieverf op board. Afmeting: H 43 x B 87 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Figuren bij kasteel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.