K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Cees van IJsseldijk. 1901 - 1977. Oosterse dorpstraat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 36 cm. In goede staat.
2x Ongesigneerd? Pendant. 19e Eeuw. (1) Landschap met ruïne en figuren. (2) Nachtgezicht met figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Willem Molin. 1895 - 1959. Landschap met liggende koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Barend van Voorden. 1910 - 2000. Achtertuin van een boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 70 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee vrouwen in badmode. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Keith Haring. Groot werk. Nr. 17/200. Dansende zwangere dames. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 98 cm. In goede staat.
Henriëtte Huquenin. 1903 - 1994. Titel: Muziektent dorpsfeest. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goed staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.
Peter te Marveler. 20e Eeuw. Riviergezicht met ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 96 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse windmolen met figuren bij Boekelo. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x B 50 cm. In goede staat.
A. v.d. Putten. Middeleeuws interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 71/190. Met watermerk. Twee vrouwen, rug masseren. Litho op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.
M. Lambert Cluysenaar. Belgische School. Circa 1930. Stilleven met pop bij spiegel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 38 cm. In goede staat.
J. Tuymans. Circa 1900. Bloemstilleven met mand en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
L. Lefebere, 1884. 1812 - 1902. Dorpsgezicht met vrouwen die de was ophangen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27,5 x B 36 cm. In goede staat.
F. van de Burg. Tweede helft 20e eeuw. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 120 cm. In goede staat.
Johannes Matthijs Lion. 1856 - 1899. Texelse platbodem op zee met stoomboot in verte. Kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Rita Greig. 1918 - 2011. Engelse School. Tree and it's shadow. Harberton Ford. Olieverf op board. Afmeting: H 50 x B 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.
Pendant van W. Lammers. 1857 - 1913. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met bessen en wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Vier antieke aquarellen. Divers. Eén maal onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
A. Karpezo. 21e Eeuw. Zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Twee Italiaanse werken. Havengezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Pieters. Hollandse School. 20e Eeuw. Marskramer in dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
J. Pieters. 20e Eeuw. Schipbreuk op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 85 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Figuren bij kasteel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
H. Sperling. 1844 - 1924. Puppy speelt met kitten. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Rozen stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1960. Riviergezicht met boerderij, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
W. Berger. Tweede helft 20e eeuw. Wijnproeven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Antoon Markus, 1906. 1870 - 1955. Landschap met dorp en vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ben van Londen. 1907 - 1987. Riviergezicht de IJssel. Olieverf op board. Afmeting: H 43 x B 87 cm. In goede staat.
V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
E. van der Ven. 1910. Bloem stilleven. Sepia op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met viool. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met uien. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Familiebezit Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Latour. 21e Eeuw. Vrouwen bij waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Picasso offset druk. 41/200. 21e Eeuw. Voorstelling naakte dames, kubistisch. Offset op papier. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Verso W.A. Gijzeman. Stilleven met appelen en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Weidema. Circa 1930. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
G. Dupuis. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
A.C. Kooper. 1855 - 1921. 19e Eeuw. Hollandse School. Boer met ossenspan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 19 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Amsterdams stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Anton Muller. Circa 1930. Stilleven met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
M. Ritsema, 1929. Hollandse School. Stilleven met pop. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in romantisch landschap. Craquelé. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Cornelis Kloos, 1952. 1895 - 1976. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op board. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Twee antieke prenten Luigi Crosio. Met bladgoud vergulde lijsten, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.
Kees Molem? Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Casari. Hollandse School. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.
C.A.V. van Diggelen. 1921 - 1981. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.
J.H. Janning. Pastoor. Janning stichting. 1914 - 1980. Winters landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 1950 - . Hollands riviergezicht met zeilboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Drie antieke 18e eeuwse handingekleurde gravures. Twee maal planten door J.B. Monnoyer, enkele vochtvlekken. Eén maal tropische vogel, Le Perroguet lendre. Afmeting: 34 - 39 cm. In redelijk e staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
A. van Wieringen. Circa 1900. Konijnen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 35 cm. In goede staat.
Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J.N. ten Kate. Circa 1900. Hollandse School. Vijverpartij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.
Joop Nijmeijer. 1941- Drente. Drentse boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte dame. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Landschap met boerderij. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Schipholt. Circa 1920. Heidegezicht met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
G. Postgreve. 1913 - 1990. Vissen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.
A. Breeveld. Circa 1930. Hollandse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Hollands nacht-landschap in de stijl van Jongkind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 79 x B 56 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
B. Mulder. Circa 1900. Winters landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
P.J. Voormeij. 1940 - . Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 72 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Harry de Jager. 1922 - 1984. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 44 cm. In goede staat.
Kees Andrea. 1914 - 2006. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Rest signatuur. 20e Eeuw. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Mijdema. Circa 1930. Hollandse School. Koeien langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.