Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.
Ludwig. Duitse School. Mogelijk Katie Ludwig Kunz. 1852 - . Chinees porseleinen beeld met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 16 cm. In goede staat.
Berend Brouwer. 1872 - 1936. Boerderij met boer en paardenkar bij rode kool veld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
A. Orth, '43. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.
Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Portret Nanny Cossaar. Pastel op papier. Scheurtje in onderhoek. Afmeting: H 75 x B 53 cm. In redelijk/goede staat.
J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven. Narcissen op koperen pot. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.
Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Jerre Hakse, 1989. 1937 - . Landschap Portugal. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 36 cm. In goede staat,.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 22/200. Groot werk. Dansende figuren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 115 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Riviergezicht met roeiboot en figuur bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. Nr. 4/199. 1931 - 2004. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.
Alexander Danilov. 1963 - . Russisch meisje met schaakstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
F. van de Burg. Tweede helft 20e eeuw. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 120 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Interieur met spelende poezen. Naar Charles van der Eijcken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Josef Klarl. 1909 - 1986. Beierse boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 80 x B 69 cm. In goede staat.
Edmond Ceria. 1884 - 1955. Rivier de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Ger Meinema. 193 9 -. Opwinding in de slaapkamer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 92 x B 68 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 80/199. Met watermerk. Naakte vrouw met buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 71/190. Met watermerk. Twee vrouwen, rug masseren. Litho op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Picasso offset druk. 41/200. 21e Eeuw. Voorstelling naakte dames, kubistisch. Offset op papier. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. 1936 - . Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Floris Jespers. 1889 - 1965. Landschap met bomenpartij. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 17 x B 21 cm. In goede staat.
Groot antiek Engels handbeschilderd houten reclamebord. The Huntsman Rigdens Ale's. Lijst beschadigd. Afmeting: H 100 x B 84 cm. In redelijk/goede staat.
M. Martens. Hollands havengezicht (Dordrecht). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. van Jole. 1905 - 1951. Eenden op de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27,5 cm. In goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achtergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
D.J. Hazelzet. 1889 - 1953. Figuren bij kerk te Como - Dyomo E. Broletto. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram + 1960. Portret Barbara Streisand. Houtskool op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Antonius Bernardus Dirckx. 1878 - 1927. Achtertuin met bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 57 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse windmolen met figuren bij Boekelo. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x B 50 cm. In goede staat.
J. Akkersdijk Fecit. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41,5 x B 31 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Indiase / thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, tijgers, krokodil, varaan, pagode en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
H. Sperling. 1844 - 1924. Puppy speelt met kitten. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerin in stal met kippen. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005. Rotterdams havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. 1962 - . Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Dorpsstraat Ibiza St. Agnes met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 31 cm. In goede staat.
Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.
Emil Godding. 1841 - 1898. Interieur met figuren. Titel: Middagdutje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.
Cees Roorda. 1942 - . Jong konijn in de stijl van Albrecht Dürer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
Fred Arends. 1949 - Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H. van de Burgh. 19e Eeuw. Hollandse School. Landschap met boerderij, koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Hooi oogst met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollandse winterse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.
Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Emile Damme-Sylva, 1886. 1853 - 1935. Belgische School. Koeien langs een rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 80 cm. In goede staat.
A.M. Braakensiek. 1890 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.
Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier.uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goed...
Anton Karssen. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Achille van Sassenbrouck, 1937. Belgische School. 1886 - 1979. Besneeuwd landschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 90 cm. In goede staat.
H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Herkomst Simonis Buunk + Christies. Haagse Veer, Rotterdamse binnenhaven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Binnen halen van een platbodem met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 51 cm. In goede staat.
Agnes v.d. Brandeler, 1965. 1918 - 2002. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
Marie Henri Mackenzie. 1878 - 1961. Het Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Hubert Malfait. 1898 - 1971. Korenoogst met drie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Cornelis Le Mair. 1944 - . Stilleven naar voorbeeld van de gouden eeuw, met fruit, Venetiaans glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Albert Hahn, 1917. Politiek tekenaar. 1877 - 1918. Titel: De Vlucht. Houtsnede op papier. Afmeting: H 28 x B 20,5 cm. In goede staat.
A. Verbeek. 1893 - 1970. Hollandse School. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 24 cm. In goede staat.
Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.
Jacques van Rijn. Circa 1930. Oprichter Tefaf Maastricht (beeldhouwer). Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Murman. 20e Eeuw. Hollands riviergezicht met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
G.J. Sijthoff. 1867 - 1949. Boerenvrouw bij haardplaats. Restauratie. Afmeting: H 43 x B 35 cm. In redelijke staat.
Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.
H. Martis? Circa 1880. Kustgezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijke staat.
Theo van der Nahmer, 1979. 1917 - 1989. Vrouwelijk figuur. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 23,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Mensink. 20e Eeuw. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.