Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

JS (Jan Schonk), Orchideeën
Startpreis 60 EUR

JS. Jan Schonk. 1889 - 1976. Orchideeën. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 22 cm. In goede staat.

De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'
Startpreis 50 EUR

De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus
Ergebnis: 60 EUR

Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.

2x J.A. Smit (JAS), Tulpen/Bellona
Startpreis 100 EUR

Twee werken van J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. (1) Tulpen 'Mokum Red', Nr. 105/250. (2) Bellona, Nr. 235/250. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Hollands dorpsgezicht
Ergebnis: 60 EUR

F.B. Groothuis. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

J. van Veldhoven, Vaas met bloemen
Startpreis 50 EUR

J. van Veldhoven. 1988. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram J.G.D., Wintergezicht
Ergebnis: 70 EUR

Monogram J.G.D. Hollands winters dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Landschap met ruïne
Startpreis 50 EUR

F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. Verbeek, Landschap met koeien
Ergebnis: 40 EUR

A. Verbeek. 1893 - 1970. Hollandse School. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startpreis 35 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Bosgezicht met zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 28 cm. In goede staat.

Theo Kuipers, Expressionistisch
Startpreis 35 EUR

Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.

Kees van Bohemen, Figuren voorstelling
Startpreis 80 EUR

Kees van Bohemen, '74. 1928 - 1985. Nr. 8/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 50 cm. In goede staat.

S. Zanten, Abstracte voorstelling
Startpreis 70 EUR

S. Zanten. Abstracte voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram J.M., Stilleven
Startpreis 50 EUR

Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.

Lajos Tscheligi, Dorpsgezicht met figuren
Ergebnis: 60 EUR

Lajos Tscheligi, 1951. 1913 - 2003. Dorpsgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 41 x B 52 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Italiaans landschap
Startpreis 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.

Vier antieke Hollandse landkaarten
Startpreis 60 EUR

Vier antieke Hollandse landkaarten. Divers. (1) Land Kanaan Israëls Nicolaas Goetzee 1750, beschadigd. (2) de Middenlandtsche of te Groote Zee Beloofde landt Canaan A. Rusttlen, beschadigd. (3) Veerti...

Keteg, Balinese voorstelling
Startpreis 40 EUR

Keteg. Indonesische School. Balinese voorstelling met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

G.R./G. Roy, Haan + kip/Twee kittens
Ergebnis: 100 EUR

Twee kleine olieverf schilderijen. 20e Eeuw. Monogram G.R., haan + kip, afmeting: H 9 x B 7,5 cm. G. Roy. Twee kittens, afmeting: H 13 x B 18 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Hollande School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 15 cm. In goede staat.

Riny Bus, Boten op de Wadden bij eb
Startpreis 200 EUR

Riny Bus, Groningen. Boten op de Wadden bij eb. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.

H. ten Bos, Twee reeën
Ergebnis: 80 EUR

H. ten Bos. Hengelo. 1921 - 1995. Twee reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Riny Bus, Platbodem bij havenmonding
Startpreis 170 EUR

Riny Bus, Groningen. Platbodem bij havenmonding. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

Anton Dirckx, Havengezicht met stompe kerk
Startpreis 150 EUR

Anton Dirckx. 1878 - 1927. Havengezicht met stompe kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H. van Tankeren, Pluimvee, kippen en duif
Startpreis 150 EUR

H. van Tankeren. 1900 - 1980. Pluimvee, kippen en duif. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17,5 cm. In goede staat,

Tineke Roorda, Waterlelie
Startpreis 60 EUR

Tineke Roorda. Waterlelie. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

R. Hulshof, Vaas met bloemen
Startpreis 40 EUR

R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.

Paul Becker, Abstract
Startpreis 120 EUR

Paul Becker. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.

Paul Becker, Abstract
Startpreis 120 EUR

Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.

J. Doeser, Poldergezicht met boerenhuizen en windmolen
Startpreis 60 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Poldergezicht met boerenhuizen en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Luciën de Pluym, Havengezicht Amsterdam
Startpreis 60 EUR

Luciën de Pluym. 1916 - 1993. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures/sepia
Startpreis 80 EUR

Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...

Jerre Hakse, Landschap Portugal
Startpreis 300 EUR

Jerre Hakse, 1989. 1937 - . Landschap Portugal. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 36 cm. In goede staat,.

Lita van Engelenhoven, Stilleven
Startpreis 200 EUR

Lita van Engelenhoven. 1948. Stilleven met koffiepot. Olieverf op papier. Afmeting: H 72 x B 50 cm. In goede staat.

Rik Jager, Moderne compositie
Startpreis 150 EUR

Rik Jager, 1983. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Rik Jager, Moderne kubistische voorstelling
Startpreis 200 EUR

Rik Jager. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne kubistische voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.

Lita van Engelenhoven, Stilleven
Startpreis 80 EUR

Lita van Engelenhoven, 1948. Stilleven met appels. Nr. 2/130. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 42 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Landschap met boerderij en beek
Startpreis 150 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Landschap met boerderij en beek. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Dorp aan het water
Startpreis 130 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Dorpsgezicht aan het water. Frans landschap bij Chartres. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.

H. Martis?, Kustgezicht met kasteel
Ergebnis: 50 EUR

H. Martis? Circa 1880. Kustgezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijke staat.

H. Verbaere, Vissersboot op strand
Startpreis 100 EUR

Herman Verbaere. 1906 - 1993. Visserboot op strand. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.

H.C. MacLean, Landschap met zonnebloemen
Startpreis 60 EUR

H.C. Maclean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Winterlandschap
Startpreis 60 EUR

H.C. Kranenburg. 1917 - 1997. Hollands winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Henk ter Horst, Abstract
Startpreis 80 EUR

Henk ter Horst, 1996. 1937 Roswinkel. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

2x Belinda Tahapary, Abstract
Startpreis 100 EUR

Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

E. van Loon, Abstracte compositie
Ergebnis: 150 EUR

E. van Loon, 1950. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.

Houtman, Winters landschap
Startpreis 80 EUR

Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Henk ter Horst, Landschap
Startpreis 80 EUR

Henk ter Horst, 1995. 1937 Roswinkel. Landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 19 cm. In goede staat.