Zeer groot bronzen figuur. Mannelijk naakt. Gesigneerd A. Rodin (naar). Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Naakte vrouw op marmeren basement. Erotica. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Europese gietstempel. J.B. Deposee Paris. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee-delig Chinees figuur van gietijzer. Hoogwaardigheidsbekleder te paard. Brons-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 35 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws zwaar compositie metalen figuur. Jolie Fille de Perth. Met polychromie. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vier figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Maria beelden, putti + bronzen meisje met vogel. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Bronzen stier in Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 19 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen curvy naakte dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Lot van 25 stuks metalen miniaturen op marmeren sokkels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen quan yin op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.
Bronzen haan op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen figuren. Danseres + boer met kalf. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 37 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen hondenkop. 20e Eeuw. Bruikbaar als presse-papier. Afmeting: 9 x 9 x 8 cm. In goede staat.