Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.
Parelmoerdoosje met zilveren lepels, 833/000. Rechthoekige parelmoerdoosje met mozaïek, gevuld met 11 lepels in empire stijl. MT.: Onduidelijk. Zilver ca 102 gram. 17x8x5cm. Eén stukje van de doos ont...
Lot met zeven zilveren lepels, 2 roomlepels, één met een bak in schelpvorm en een gekrulde steel met griffioen en één roomlepel met ronde bak en een steel met een randje met bandwerk, drie suikerschep...
Fraaie grote zilveren strooier, 833/000, getorste model met plooien geplaatst op een ronde voet met voluten. De strooidop, met doorlopend getorste bewerking is opengewerkt met sterren en kruldecor. Be...
Prachtige menageset met kristal en zilver, 934/000. Zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met een ribbewerking langs de rand en een getorste rand. Voorzien van een greep en 4 houders waarvan de ...
Twee kristallen schenkkaraffen, buikmodellen met ruit- en waaierslijpsel, voorzien van een greep en schenktuit, geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. Voorzien van stoppen. 12x10x30c...
Zeldzame zilveren bodebus, 18e eeuw, gemaakt uit filigrain met een ovaal medaillon met ingelegde vergulde afbeelding van een cherubijn met bloemen en kristallen venster. Onderaan de hanger zitten 5 an...
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Nr. 19136. Onklaar gemaakt. W.O. II. Afmeting: L 131 cm. In goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Vijf Indonesische krissen, messen. 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 51 cm. In goede staat.
Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.
Twee antieke kousenband pistolen. Randvuur. Beide pistolen gemerkt. Afmeting: L 12 cm. In goede staat.
Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Sapeurs Pompiers. De la Reole. Afmeting: 18 x 26 x 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.
Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Zes Duitse luchtvaart broches. WO II. Deels replica. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.