Geelgouden oorstekers, 800/000, met granaat. Portugese oorstekers, rechthoekige brisures met daarop een florale versiering bezet met 2 markies geslepen granaten. lengte 17 mm. ca 3,3 gram. In goede st...
Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...
19e Eeuwse Chinese gietijzeren waterpot met koperen deksel. Vis decor. Afmeting: 20 x 21 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.
Twee-delige mahoniehouten boekenmolen. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...
Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Holland. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In goede staat.
Twee Chinees of Japans porseleinen wandschotels met monstervissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat
Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse palissander speeltafel. Circa 1820. Empire. Fineerschade. Afmeting: 73 x 90 x 45 cm. / 73 x 90 x 90 cm. In redelijke staat.
Antieke draaibare Jugendstil bureaustoel van beukenhout met lederen zitting. Circa 1910. Afmeting: 80 x 61 x 50 cm. In goede staat.
Vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding. Werkend
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.
Wortelnoten salontafel met klauwpoten van pander. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 74 cm. In zeer goede staat.
H. van de Burgh. 19e Eeuw. Hollandse School. Landschap met boerderij, koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet op houten sokkel. Figuren in landschap decor. Mogelijk bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten gepolitoerde halve maantafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 75 x 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Vergulde barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.