Zilveren flessenbak, 800/000. Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. Ca 70 gram. ø14 cm.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met bloemenmand. Krassen op paneel. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In matige staat.
19e Eeuwse ovale spiegel met parelmoer-inleg. Floraal/vogel/vlinder decor. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Meissen Böttcher porseleinen beker met hermelijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren miniatuur waterketel met deksel, staand op losse vierpoot. Mr. H. v.d. Laan - de Vries, Haarlem. Circa 1900. Afmeting: 4 cm. Gewicht circa 6 gr. In goede staat.
Twee zilveren strooiers, 925/000, in een cassette. 2 Strooiers in de vorm van een eierdop met ribbewerking voorzien van een strooidop. MT.: S W Smith & Co, London, jl.: I: 1906. ca 105 gram. ø4x8cm. I...
18e Eeuws missaal met zilver. Met dubbele sloten, plaquette en hoekstukken, versierd met kwabben en volutten. Antwerpen, 1787. Missaal: Missale romanum ex decreto sacrosancti. antverpia, ex architypog...
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Interieur met spelende poezen. Naar Charles van der Eijcken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Lot met vier zilveren klederdrachtknopen, 800/000. Lot met 2 setjes knopen. ø 16-18mm. ca 9,4 gram. Wat afgesleten.
Twee kristallen schenkkaraffen, buikmodellen met ruit- en waaierslijpsel, voorzien van een greep en schenktuit, geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. Voorzien van stoppen. 12x10x30c...
Kees Andrea. 1914 - 2006. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
Antiek zilveren memento mori horloge, 925/000, zakhorloge in de vorm van een schedel, rijkelijk versierd met graveerwerk en voorzien van zilveren ketting en sleutel. Uurwerk voorzien van gravure: carn...
Lot zilver, 3 delen, met een rond pillendoosje met scharnierend deksel met putti, ø 3,1cm, een vesta, met afbeelding van een golfer, 3x4,5cm, en een boekje met 2 fotohoudende kanten. Voorzien van guil...
Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.