Antieke draaibare Jugendstil bureaustoel van beukenhout met lederen zitting. Circa 1910. Afmeting: 80 x 61 x 50 cm. In goede staat.
Kristallen lodereinflesje met geelgouden kraag en dop. 585/000. Rechthoekig gecontourneerd flesje met slijpwerk voorzien van een gouden kraag en dop, achtkantig met graveerwerk. 3,5x8,5cm. Dop iets ge...
Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...
Twee antieke dikke Perzische tegels in lijst. Met afbeelding Perzische damesbustes. Bodemvondst. Gelijmd. Afmeting: circa 19 x 19 cm/st. In redelijke staat.
Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, op rechthoekige voet geplaatst op een houten basement. Voorzien van een koperen binnenbak. MT.: WWH. Stassar, Maastricht. jl.: U: 1854....
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschap/goud decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Groot zilveren miniatuur in de vorm van een paard, 835/000. MT.: Menegatti, Vicenza. totaal ca 93 gram. 9x3x7cm. In goede staat.
Wortelnoten salontafel met klauwpoten van pander. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 74 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse bronzen tazza met bachus dragende bewerkte schaal met oogst + druivenranken. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Lot oude Chinese muntstukken. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 2,2 - 4 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaas op vergulde messing console. Figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zilveren miniaturen, 835/000, met een dienblad voorzien van een koffiekan, melkkan, suikerbak, 2 kop en schotels en een kandelaar. MT.
; Gerrit Schutte, Purmerend, jl.: Z:1859. Grootte 5x7,5cm.En een...
Collier van barnsteenkralen verlopend in grootte. Om en om voorzien van metalen bolletjes. Aan het collier zit een zilveren sluiting waarvan het entree defect is. 16-20mm. lengte 60 cm. ca 79,2 gram. ...
Kristallen flacon met zilver, 833/000. Geslepen flacon op ronde voet met bewerkte rand en gravure: EE, op 3 bolpootjes Voorzien van een bolle dop met ribbewerking. Iets gedeukt. jl.:P:1824. ø6x15cm. I...
Bijzondere zilveren collier met hanger, 925/000. Ankercollier met daaraan een grote strakke ronde hanger van Hans Hansen, Denmark. ca 1960. ø5,5cm. lengte 60 cm. Totaal ca 40,2 gram. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee grote vazen, gelijmd. Kleine vaas, gaaf. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten beschilderde schooltas met afbeelding van Skutsje. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer. De rand en de achterzijde van het horloge zijn voorzien van een bewerking. ø 44mm. mechanisch, werkend. In goe...
Geelgouden tandenstoker, 585/000, met guilloche bewerking en hangeroog. 8,5cm. Brutogewicht 5,3 gram. In goede staat
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Zilveren tablet, 925/000, ovaal gecontourneerd model met omgeslagen rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabsich Gmund. ca. 119 gram. 20x12x0,5cm. In goede staat
Duitse kersenhouten gepolitoerde halve maantafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 75 x 29 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren ring en oorstekers, 925/000, met multi colour zirconia's. Bandring en bijpassende halfronde creolen beiden pavébezet met zirconia's in multi colour. De zetkast is voorzien van een geoxideerde...
Vergulde barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Collier van zoetwaterparels en gefacetteerde jadekralen bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met ribbewerking. ø 8,5 mm. lengte 43 cm. In goede staat
Zilveren suikerstrooier, 833/000, Empire, met schuitvormige bak versierd met zaagwerk en voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, vermoedelijk Rotterdam, jl.:Y:1805. 8x14cm. ca 28 gram. In goede staa...
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband gemaakt uit 8 ovale schakels met een geschulpte rand met graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een bakslo...
Twee antieke Franse bronzen kaarskandelaren van wit Carrara marmer met putto. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 934/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribben op de hoeken, geplaatst op een bolle zilveren voet met gecontourneerd zwart houten basement. De tabakspot is voorzien van een d...
Zilver met geelgouden ring, 835/000-585/000, met oud diamant. Ring met een grote rozet bezet met roosgeslepen diamanten. ø rozet 18 mm. ca 7,8 mm. ø52. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse koperen melkkannen. Afmeting: H 50 - 67 cm. In goede staat.
Zeer smalle antieke vergulde houten spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 205 x B 24 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.
Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...
Zilveren botermes, 833/000, met agaten heft, gecontourneerd zilveren lemmet fraai versierd met graveerwerk. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.:T:1853. 19 cm. In goede staat.
Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Engels secretaire met glasopbouw. Circa 1820. Massief eiken. Met bovenin twee glazen deuren. Onderin vijf lades + schrijfblad. Afmeting: 226 x 117 x 53 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, met gekleurde zirconia's. Ring met een fijne band en voorzien van een sierlijke ovale kop bezet met diverse zirconia's in diverse kleuren. Grootte kop 14x22mm. ø 53. ...
Groot notenhouten 50er-jaren dressoir. Vier lades + twee deuren. Afmeting: 220 x 85 x 55 cm. In goede staat.
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. 585/000. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm. In goede staat
Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten etagere tafel met gecontourneerde omranding. Afmeting: 84 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een oplopende V-vorm, voorzien van een geruwde bewerking en in het midden bezet met 3 rijen met singlecut geslepen kleine diamanten. breedte ring 10 mm....
Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuur in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in een dubbele navetvorm in het midden een witgouden element met 2 singlecut geslepen diamanten. 12x8mm. ca 2,0 gram In goede staat.
Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor + bodemmerk 18/19e Bovenrandschade. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Gouden oorstekers en hanger, 585/000, markiesvormig, deels wit- en deels geelgoud en bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,06 ct. Grootte hanger 17x5mm en oorstekers 13x3,5mm. totaal ca...
Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde kraantjeskannen. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, met jade. Armband met brede rechthoekige schakels om en om één met jadesteen en een met een getrembleerde bewerking met soort meanderpatroon. Voorzien van bakslot. Mex...
Twee grote decoratieve ballerina's. Tuindeco. Gemaakt van gietijzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 120 - 125 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 800/000, met granaat. Portugese oorstekers, rechthoekige brisures met daarop een florale versiering bezet met 2 markies geslepen granaten. lengte 17 mm. ca 3,3 gram. In goede st...
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Groot tuinbeeld van cement. Putti met rozen. 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.
Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...
Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse koperen houtbak met leeuwenkoppen + poten. Afmeting: H 37 x Ø 40 cm. In goede staat.
Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat
Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch Heriz kleed. Gharadje. Met bont floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 174 x 149 cm. In goede staat.
Vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding. Werkend
Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.
H. van de Burgh. 19e Eeuw. Hollandse School. Landschap met boerderij, koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...
Klein Perzisch bidkleed van zijde. Floraal motief. Aardetinten. Afmeting: 56 x 84 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese gietijzeren waterpot met koperen deksel. Vis decor. Afmeting: 20 x 21 x Ø 16 cm. In goede staat.
Miniatuurset met tafel en stoelen zilver plated voorzien van limoge inleg. Set met een tafel, stoelen met leuning en 4 stoelen. Allen stoelen zijn versierd met 2 limoges voorzien van schilderingen van...
Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...
A. Potgieter. 1899 - 1982. Stilleven met fruit, bloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees of Japans porseleinen wandschotels met monstervissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse wekker met kindje in wieg. Compositie metaal + polychromie. Circa 1900. Wekker/wijzer zit los. Functies niet getest. Afmeting: 35 x 22 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.