Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband gemaakt uit 8 ovale schakels met een geschulpte rand met graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een bakslo...
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten etagere tafel met gecontourneerde omranding. Afmeting: 84 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuur in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zilver met geelgouden ring, 835/000-585/000, met oud diamant. Ring met een grote rozet bezet met roosgeslepen diamanten. ø rozet 18 mm. ca 7,8 mm. ø52. In goede staat
Elegante witgouden ring, 750/000, met gekleurde zirconia's. Ring met een fijne band en voorzien van een sierlijke ovale kop bezet met diverse zirconia's in diverse kleuren. Grootte kop 14x22mm. ø 53. ...
Mensink. 20e Eeuw. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
Geelgouden tandenstoker, 585/000, met guilloche bewerking en hangeroog. 8,5cm. Brutogewicht 5,3 gram. In goede staat
Antiek Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor + bodemmerk 18/19e Bovenrandschade. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. 585/000. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm. In goede staat
Henri Hess. 1950 Eindhoven. Bloemstilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Zilveren tablet, 925/000, ovaal gecontourneerd model met omgeslagen rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabsich Gmund. ca. 119 gram. 20x12x0,5cm. In goede staat
Zilveren suikerstrooier, 833/000, Empire, met schuitvormige bak versierd met zaagwerk en voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, vermoedelijk Rotterdam, jl.:Y:1805. 8x14cm. ca 28 gram. In goede staa...
Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 934/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribben op de hoeken, geplaatst op een bolle zilveren voet met gecontourneerd zwart houten basement. De tabakspot is voorzien van een d...
Antiek Perzisch Heriz kleed. Gharadje. Met bont floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 174 x 149 cm. In goede staat.
Zilveren botermes, 833/000, met agaten heft, gecontourneerd zilveren lemmet fraai versierd met graveerwerk. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.:T:1853. 19 cm. In goede staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een oplopende V-vorm, voorzien van een geruwde bewerking en in het midden bezet met 3 rijen met singlecut geslepen kleine diamanten. breedte ring 10 mm....
Klein Perzisch bidkleed van zijde. Floraal motief. Aardetinten. Afmeting: 56 x 84 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.