Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 25 cm. In matige staat.
Hollandse mahoniehouten empire eettafel. Circa 1820. Afmeting: 66 x 106 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met in het midden een zeskantig opengewerkt element en met 2 diamanten met een oud slijpsel. breedte 2-25 mm. ca 4,3 gram. lengte 52 cm. Kl...
Drie delen China/Japan. 1. Trekpot van natuursteen. 2. Cloisonné trekpot met floraal decor. 3. Chinees potje met floraal decor. Afmeting: 6,5 - 13 cm.
Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en geritste gouden tekst. Met signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte wijzerplaat en rosé elementen op de kast en voorzien van een voorstelling op de achterzijde. Aan het horloge zit een horlogeketting gemaakt uit haar met geelgou...
Antieke en volledig gerestaureerde bijzettafel met diverse sterren, tevens rondom intarsia. Circa 1910. Minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige oude Nepalese Thangka met levenrad, in zeer fijn geschilderde uitvoering + tekst. Afmeting: H 61 x B 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheid/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaar met leeuwenpoten en gezichten. Circa 1860. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse palissanderhouten schrijfkist met koper-inleg en vilt binnenin. Slijtage. Afmeting: 17 x 50 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Antieke olielampvoet van marmer. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een opengewerkte bewerkte florale kop bezet met een klein turkoois kraaltje, ø 2,5mm. breedte kop 11 mm. ø 53. ca 3,7 gram. In goede staat
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Johan Heesen. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.