Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose bord met hoge omranding. Voorzien van fijne figuren beschildering en goud decor. Afmeting: H 4,2 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinese koperen helm met leder en jade? steen op standaard. Met messing foo-honden koppen. Enkele schroeven vervangen, geen binnenhelm. Afmeting: 31 x 26 x 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm). Handbeschilderde gouache met vogels/waterlandschap en goud decor. Afmeting: 167 x 378 x 2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rode versieringen + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke Delftse tulpenvaas met landschap decor. Circa 1880. Gemerkt AK. Minimale glazuurschades. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Beide haarlijn. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,2 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen vleesschotel met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: 50 x 38,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met Chinese figuren in tuinhuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten staande klok met Amsterdamse klokkast + Fries samengesteld uurwerk (huwelijk) met automaat. Afmeting: H 245 cm. In redelijke staat.
Grote oude bronzen gestileerde kat. Wiener Werkstätte-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 82 x 20 cm. In goede staat.
Beeld gemaakt van geglazuurd aardewerk. Kameel met Bedoeïn. Ongemerkt. Circa 1930. Minimale chips onderrand. Afmeting: 31 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 45,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 36,3 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. 19e Eeuw. Huwelijk kop en schotels. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met signatuur + tekst. Handbeschilderd. Afmeting: H 130 x B 44 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 23 - 28 cm. In redelijke staat.
Bijzondere zilveren specerijenset, 800/000, met blauw glas. Drie specerijenschaaltjes op een ronde voet met 3 zwanen en bewerkte randen. En een bijbehorende mosterdpot op ronde voet met 3 zwanen, een ...
Fraaie geelgouden slavenband, 585/000, in het midden voorzien van een opengewerkt patroon met ovaal patroon. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheden. Aan de binnenzijde bij het scharnie...
Ron Meilof. 1953 - 2016. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen skeletpendule onder originele stolp. Circa 1800. Louis Seize. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Eén vaas gelijmd + kleinere restauraties. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.