Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Ergebnis: 225 EUR

Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie op krantenpapier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos met pijp
Startpreis 140 EUR

Zilveren tabaksdoos en pijp met zilver, 833/000. Rechthoekige tabaksdoos met ribbewerking en opgesoldeerde hoekstukken, aan de bovenzijde met graveerwerk. Voorzien van een monogramgravure aan de binne...

Drie delen zilver
Startpreis 40 EUR

Drie delen zilver, met een kristallen odeurflacon met zilveren dop, 11 cm, een tafelkandelaar op ronde voet, ø8x8cm. en een kleine miniatuur schenkkan met matte bewerking. 5x4x8cm. Een enkel deukje. I...

Zilveren papkom
Startpreis 80 EUR

Zilveren kommetje, 835/000, rond model met een omgeslagen rand. MT.: Koninklijke begeer, Voorschoten, jl.:W:1956. ø11,5x3,5cm. ca 103 gram. In goede staat

Vier delen zilver
Ergebnis: 70 EUR

Lot met 4 delen zilver, met 2 vaasjes op ronde voet met een opening met parelrand en plooien, 10 en 18 cm, een theezeef met biedermeier rand en een steel met wapen van Apeldoorn en gravure aan de acht...

Eugen Kampf, Vissersboten met vissersvolk bij het strand
Ergebnis: 450 EUR

Eugen Kampf. 1861 - 1933. Visserboten met vissersvolk bij het strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31,5 x B 43,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 37 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met floraal decor + draak + deksel. Deksel gelijmd. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 58,5 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.

Lot Satsuma porselein (5x)
Startpreis 40 EUR

Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 34 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen vaas met krijger/hoogwaardigheidsbekleder decor. Bakfouten. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Startpreis 350 EUR

Zilveren brandewijnkom, rond model met plooien en parelbewerking geplaatst op een ronde rand. Voorzien van 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. 22x14x4cm. ca 175 gram. Met onduidelijke pseudokeu...

Zilveren dienblad
Ergebnis: 170 EUR

Zilveren presenteerblaadje, 833/000, ovaal gecontourneerd model, op de rand voorzien van een wapengravure. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: D: 1913. ca 266 gram. 23x18x2cm. Blad is bekrast, ver...

Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen
Startpreis 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Delftshaven Rotterdam
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Arrah Lee Gaul, Over the bamboo vence
Ergebnis: 450 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Over the bamboo vence. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 64 cm. In goede staat.

Arrah Lee Gaul, Bertram's garden
Ergebnis: 600 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.

Vier delen zilveren naai-accersoires
Startpreis 100 EUR

Vier delen zilveren naai-accessoires, 833/000, met 2 naaldenkokers, een ronde en een ovale met ribdecor en schild, en een gevuld met een zilveren stopnaald. een vingerhoed en een breischede met clip e...

Kralentas met zilveren beugel
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Papagaaienbeugel versierd met graveerwerk, MT.: J.Labberton, Schoonhoven, jl.: K:1803, en voorzien van een gecontourneerde rokhaak met graveerwerk en monogram L.S. MT.: onduidelijk, jl.: r:18...

Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Boerderij
Ergebnis: 400 EUR

H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht
Ergebnis: 50 EUR

N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.

H. van Daalhoff, Stilleven
Ergebnis: 350 EUR

Henri van Daalhoff. 1867 - 1953. Stilleven met glas, kleed en fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.

Evert Pieters, Gemberpot met rozen
Ergebnis: 800 EUR

Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.