Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie op krantenpapier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos en pijp met zilver, 833/000. Rechthoekige tabaksdoos met ribbewerking en opgesoldeerde hoekstukken, aan de bovenzijde met graveerwerk. Voorzien van een monogramgravure aan de binne...
Drie delen zilver, met een kristallen odeurflacon met zilveren dop, 11 cm, een tafelkandelaar op ronde voet, ø8x8cm. en een kleine miniatuur schenkkan met matte bewerking. 5x4x8cm. Een enkel deukje. I...
Zilveren kommetje, 835/000, rond model met een omgeslagen rand. MT.: Koninklijke begeer, Voorschoten, jl.:W:1956. ø11,5x3,5cm. ca 103 gram. In goede staat
Lot met 4 delen zilver, met 2 vaasjes op ronde voet met een opening met parelrand en plooien, 10 en 18 cm, een theezeef met biedermeier rand en een steel met wapen van Apeldoorn en gravure aan de acht...
Eugen Kampf. 1861 - 1933. Visserboten met vissersvolk bij het strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31,5 x B 43,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenpot met floraal decor + draak + deksel. Deksel gelijmd. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.
Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met krijger/hoogwaardigheidsbekleder decor. Bakfouten. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, rond model met plooien en parelbewerking geplaatst op een ronde rand. Voorzien van 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. 22x14x4cm. ca 175 gram. Met onduidelijke pseudokeu...
Zilveren presenteerblaadje, 833/000, ovaal gecontourneerd model, op de rand voorzien van een wapengravure. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: D: 1913. ca 266 gram. 23x18x2cm. Blad is bekrast, ver...
Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Over the bamboo vence. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 64 cm. In goede staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.
Vier delen zilveren naai-accessoires, 833/000, met 2 naaldenkokers, een ronde en een ovale met ribdecor en schild, en een gevuld met een zilveren stopnaald. een vingerhoed en een breischede met clip e...
Antieke Papagaaienbeugel versierd met graveerwerk, MT.: J.Labberton, Schoonhoven, jl.: K:1803, en voorzien van een gecontourneerde rokhaak met graveerwerk en monogram L.S. MT.: onduidelijk, jl.: r:18...
Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
Henri van Daalhoff. 1867 - 1953. Stilleven met glas, kleed en fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.
Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.