Grote antieke Franse boulle pendule met rood schildpad, putti en bronzen ornamenten. Achtdaags St. Marti uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde Griekse dame met muziekinstrument. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 50 x 16 cm. In goede staa...
Antieke Duitse mahoniehouten biedermeier staande klok met origineel uurwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1820. Oudere restauratie. Functie niet getest. Afmeting: H 235 cm.
Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.
Zeer grote Franse watervalklok van compositie metaal. met putti, spiegel en zichtbare slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Gustav Becker eikenhouten staande klok. Circa 1890. Met messing bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, Halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten glaspendule. Elektrisch. Eureka Clock & Co. Ltd. London. Circa 1910 - 1920. Functie niet getest. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met bos nimf, olielamp en pijlenhouder. Frankrijk. Eén wijzer mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goede originele ongereinigde vergulding....
19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...
Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten pronkvrijslinger. Gemerkt Carl Werner. Fabriksmarke 148360. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Brons gereinigd. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten staande klok. Circa 1840. Door Joseph Rosentall. Engelse regulateur met kwikslinger compensatie, met uren + minuten wijzer van elkaar gescheiden. + secondenwijzer. Achtdaags, met...
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...
Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketkklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten....