Antieke vergulde bronzen wandlamp met Jugendstil lampenkap. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: 40 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Gietijzeren Art Deco-stijl tafellamp met danseres. 20e Eeuw. Oxidatie. Afmeting: 33 x 38 x 17 cm. In goede staat.
Antieke messing hanglamp met geëtst glas. Circa 1900. Afmeting: 30 x 19 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke messing plafonieres met facet geslepen en gesatineerd glas. Circa 1920. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.
Messing tafellamp in Empire-stijl. Gemerkt S + Sweden. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Oude kleine zakkroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen spiegel. Neo barok. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 64 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse gegraveerde tabaksdoos van messing. 18e Eeuw. Met voorstellingen en bijbelse spreuken. Afmeting: 13,5 x 4,5 x 2,6 cm. In goede staat.
Twee bronzen hangkroonluchters. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 55 cm. In goede staat.
Antieke beddepan van messing, met floraal decor en messing steel. Circa 1800. Afmeting: L 100 x Ø 34 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Betreft een vijf-delige haardset + een kopergeslagen spiegel met borstels. Afmeting: 47 - 70 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen vijzels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke miniatuur doofpotten. Gemaakt van messing en koper. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; blakers, strijkijzer + houder, dekseldoos et cetera. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Antiek messing gewichtenblok, tot 1 Kilogram. Circa 1900. Afmeting: 10 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote messing wand/koetslampen. Elektrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Vier oosterse (deksel)vazen van brons. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Art Deco inktstel in de vorm van een aap. Metaal met marmeren inktpot. Circa 1920. Afmeting: 14 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Zeldzame kartonnen cassette (circa 1960) met circa 80 kaarten van diverse bekende ontwerpers GKF, Proost pikkels 251. Afmeting: 17,5 x 12 x 2,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bijbel met originele band. Nieuwe + oude testament Staten Generaal te Gorinchem. Door Nicolaas Goetze MDCCXLVIII. Met gravures. Afmeting: 10 x 25 x 29 cm. In goede staat.
Drie antieke bijbels met zilveren sloten. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.
Twee bijbels met zilver, 833/000. Een bijbel, het nieuwe testament, met een zilveren slot gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:B:1886. 16x9,5x5,5cm. En een b...
Zeldzaam antiquarisch boek. Waarheids Pelgrimstocht 1891, door C. Honigh. Illustraties van Carl Larson. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.