Antieke viool in originele houten kist. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Set van zes antieke oosterse bronzen opiumgewichten. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Franse veldkijker in lederen foedraal. Gemerkt Artillerie Marce Iris de Paris. 1e Wereldoorlog. Circa 1914. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke Duitse tabakspijpen van porselein. Wild + natuurvoorstelling decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Miniatuur portret in bronzen lijst. Gesigneerd Ida Salzdaz? Officier. Afmeting: H 9 x B 6 cm. In goede staat.
Acht delen divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kruik, klepkannen. Bodemmerken. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kannen, borden, olielampen. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse theestoven van mahoniehout + messing binnenbak. Afmeting: 40 - 43 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse stereoscoop met diverse afbeeldingen. Circa 1920. Underwood & Underwood, New York, patent 1901. Afmeting: 32 x 13 x 20 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse kerfsnede stoof van eikenhout. Met decor van platbodems en vredesduif. Afmeting: 17 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Engelse bronzen renaissance zonnewijzer met twee roofvogels + annotatie 1635. Met mooie originele patina. Afmeting: H 9 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 57 x Ø 30 cm. In goede originele staat.
Keramieken buste met gipsen piëdestal. Tweede helft 20e eeuw. Scherf ingelijmd. Afmeting: H 119 cm. In redelijk/goede staat.
Lot steengoed. 19e Eeuw. Onder andere: schalen, kruiken, vijzel. Afmeting: 16 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
2 Grote houtgesneden West Afrikaanse beelden met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Chinese, met leder beklede sieradenkist, roodlak met goud decor. En een persglazen dekselschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 19 cm. / 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zes diverse oude dekseldozen. Hout, been, leder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.
Oude Deense Jydsk telefoon. Metaal + bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse lakwerk dekseldoos met figuren in landschap/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 9 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Twee Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met wit Carrara marmer. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee antieke stoven. 19e Eeuw. 1x Messing koetsstoof. 1x Eikenhouten kerfsnedestoof. Afmeting: 25 - 48 cm. In goede staat.