Oude balloon chair. Naar ontwerp van Hans Olsen. Uitvoering Lusch & Co. Rood suede met zwart metaal. Afmeting: 73 x 70 x 70 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kapstok met koppen. Neo renaissance. Afmeting: 56 x 190 x 12 cm. In goede staat.
Groot wortelnoten dressoir met vier lades en vier deuren. Circa 1900. In Rococo-stijl. Afmeting: 156 x 200 x 58 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en volle geëboniseerde zuilen + verguld bronzen beslag en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 104 x 98 x 48 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 69 x 80 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.
Wortelnoten commode in Queen Anne-stijl. Messing beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 80 x 48 cm. In goed staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize linnenpers. Circa 1800. Afmeting: 206 x 80 x 53 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Franse notenhout gestoken wandconsole-tafel met marmeren blad. Louis Quinze stijl. Afmeting: 84 x 66 x 44 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands barok kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede staat .
Hollandse empire mahoniehouten eettafel met vier stoelen. Circa 1820. Afmeting: 86 x 52 x 50 cm. / 66 x 106 cm. In goede staat.
Italiaanse houten neo renaissance spiegel naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 x B 52 cm. In goede staat.
Grote 17e Eeuwse koloniale teakhouten scheepskist met origineel bronzen beslag, banden en sluitwerk. Circa 1680. Afmeting: 62 x 152 x 62 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse twee-deurs spinde kast van eikenhout, met slede-poten en origineel slot. Boeren barok. Circa 1800. Afmeting: 152 x 147 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Engels secretaire van iepenhout met florale intarsia, volle zuilen en origineel bronzen beslag. Mooi binnenleven met veel lades + verborgen opbergruimte. Lichte fineerschade. Afmeting:...
Antieke Franse buffetkast van eikenhout. Henry Deux. Met snijwerk, volle zuilen en facet geslepen glas. Afmeting: 245 x 130 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met intarsia, kelken, bloemen, guirlandes en band-intarsia. Circa 1780. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 116 x 50 cm.
18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten-fineer op eiken kussenkast, met ster-intarsia in de deuren. Uitneembaar. Lichte fineerschade. Afmeting: 205 x 190 x 78 cm. In goede staat.
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.
Ovale bijzettafel met intarsia. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 69 x 41 cm. In goede staat.
Vlinder-vormige bijzettafel met klapbaar blad en vakverdeling. Fijnhout belijmd met florale marqueterie. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Ronde ladenkast met brons en florale intarsia. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 42 cm. In goede staat.
Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.
Drie-delig bankstel in barok-stijl met velours bekleding. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 80 x 80 cm. / 135 x 78 x 82 cm. In goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten salontafel met lades in Louis Seize stijl. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 130 cm. In goede staat.
Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.
Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.
Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden
Zes kersenhouten eetstoelen in Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 50 x 54 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel. Circa 1850. Afmeting: 78 x 55 x 43 cm. In zeer goede staat.
Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten één-deurs vitrinekast in Franse stijl met verguld beslag. Stijlmeubel. Afmeting: 163 x 74 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten neo renaissance kast met vier deuren, lades en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 191 x 160 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten barok linnenpers. Eén deur + lade. Circa 1800. Afmeting: 184 x 74 x 47 cm. In goede originele staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance rankenkast op kruisvoet. Notenhout. Circa 1890. Afmeting: 171 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse nachtkastjes van kersenhout met wit marmeren blad. Schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 37 x 33 cm. In zeer goede staat.
Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil pianokruk met stoffen zitting. Circa 1910. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke Engelse servies-opzetkast met lades. Eiken. Circa 1900. Afmeting: 126 x 40 x 185 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten empire klapbuffet met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 55 x 94 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten sokkel tafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel met lade en vergulde bronzen monturen. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse speeltafel met florale marqueterie, pijlkoker + boog en vredesduiven. Met velours blad. Afmeting: 79 x 82 x 41 cm. / 79 x 82 x 82 cm. In goede staat.
Indonesisch teakhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten historisme boekenkast met fruitranken en leeuwenkoppen. Met verstelbare schappen. Achter panelen van de deuren missen vier lades. Afmeting: 191 x 120 x 45 cm. In goede staat...
Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse houtgepinde klaptafel van iepenhout. Afmeting: 44 x 45 x 31 cm. In goede staat.
Kleine 18e Eeuwse vitrine van eikenhout, voor religieus beeld. Eén-deurs. Afmeting: 56 x 33 x 25 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.
Oude/antieke stucwerk gipsen spiegel in rococo-stijl. Goudkleurige lijst. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In goede staat.
Twee barok-stijl stoelen met bekleding van zijde. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Art Deco boekenkast. Walnoothout fineer. Circa 1920. Afmeting: 176 x 201 x 49 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten dekenkist omstreeks 1800 met ronde deksel in goede staat 65x107x55cm
Twee 18e - 19e eeuwse mahoniehouten melkkrukken. Afmeting: H 54 - 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws front van een Engelse hoekkast. Vier deurs. Mahonie. Afmeting: 210 x 100 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Hollands barok kabinet. Mahonie fineer. Circa 1780. Gebruikssporen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. Verder in goede staat.
Chaise longue van massief mahoniehout. Geschulpt model met blauwe bekleding. Afmeting: 118 x 202 x 68 cm. In goede staat.
Zes massief eiken stoelen. Circa 1920. Zithoogte: 50 cm. Afmeting: 94 x 44 x 50 cm.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
Klein kastje. Gefineerd kersen. Eén-deurs. Circa 1950. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In de goede staat.
Vier antieke eikenhouten stoelen. Circa 1930. Hollandse barok-stijl. Afmeting: 96 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Antiek schrijfbureau met rolluik. Eikenhout. Circa 1920. Slot mist. Afmeting: 128 x 135 x 83 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met extra etage. Circa 1900. Afmeting: 78 x 49 x 48 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 80 x 100 x 47 cm. In goede staat.
Engelse armleunzetel van mahoniehout. Circa 1890. Afmeting: H 98 x B 70 x D 65 cm. Zithoogte: 38 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 201 x 115 x 45 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrinekast met etage-opzet + gebogen glas. Circa 1900. Afmeting: 220 x 122 x 43 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse gestoken stoelen van eikenhout. Henri Deux. Met rood velours bekleed + leeuwen. Circa 1880. Afmeting: 113 x 42 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Gründerzeit halspiegel met console. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 240 x 90 x 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws slaapkamerkastje met jalouziedeur. Eikenhout. Louis Seize. Afmeting: 70 x 76 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met origineel beslag en sloten. Lichte fineerschade. Circa 1770. Afmeting: 77 x 50 x 82 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klepkast. Afmeting: 75 x 60 x 53 cm. In goede staat.