Chinese plantentafel met marmeren blad en olifant koppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Engelse halve maantafel van eikenhout. Met floraal decor op blad + gebobbelde poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 69 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel, Louis Philippe. circa 1870. Handgrepen later. Afmeting: 78 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.
Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.
Antieke wortelhouten spiegel met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.
Facet geslepen halspiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 132 x B 62 cm. In goede staat.
Oude/antieke stucwerk gipsen spiegel in rococo-stijl. Goudkleurige lijst. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met Queen Anne poten en geschulpt blad. Circa 1920. Afmeting: 60 x 68 cm. In goede staat.
Eikenhouten halspiegel in rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke rood-gelakte Chinese hocker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.
Bruin-lederen poef met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 65 x 65 cm. In redelijke staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.
Hollands barok kabinet. Mahonie fineer. Circa 1780. Gebruikssporen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse speeltafel met florale marqueterie, pijlkoker + boog en vredesduiven. Met velours blad. Afmeting: 79 x 82 x 41 cm. / 79 x 82 x 82 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.