Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Rechts middenrand gelijmd. Afmeting: Ø 33,7 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Hollands Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 - 41 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence houder met figuren in landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: 7 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Petrus Regout keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Hectagonaal. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met figuren in landschap decor. Beschadiging + restauratie. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence vaas als lampenvoet, met messing monturen. Octagonaal. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Grote vaas gemerkt 't Fortium'. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 14 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse polychrome Fayence vaas met kasteel/jager/hert decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antieke Delftse tulpenvaas met landschap decor. Circa 1880. Gemerkt AK. Minimale glazuurschades. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen als lampenvoeten. Floraal decor. Bodemmerk lampetkan + AJvdp. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met vissers in landschap decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 16 - 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen chocolade-kan met bronzen montuur en houten handvat. Gelijmd. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.
Vier vroeg 19e eeuwse empire porseleinen kop en schotels. Onder andere Muiderpoort Amsterdam, gaaf. Twee florale kopjes, oortje/hengsel gelijmd. Eén kop en schotel met Italiaans landschap, goed. Eén s...
Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.
Vier antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotels uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 13 cm. In goede staat.
Capodimonte keramieken Reuge speeldoos met verguld messing. Sieradendoos. Speelt melodie Edelweiss. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence lampenvoet (knobbelvaas). Floraal decor + messing monturen. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Zeldzame antieke Hollandse polychrome platelen bloempot op zuil. Gouda Holland 352 5. Circa 1910. Bovenrand haarlijn bloempot. Bovenste gedeelte zuil haarscheuren. Afmeting: H 90 x Ø 30 cm. In redelij...
Grote 19e eeuwse porseleinen tegel in lijst met damesportret. Gesigneerd E. Eveldt 1879. Verso Ester d'Amfrevrille + familiewapen. Afmeting: H 66 x B 46 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Kaartspeelster met goud decor. Chip basement, verder in goede staat. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence kan met aap. 18e - 19e Eeuw. Gemerkt P.B. 2. Chip tuit. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.