Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Antieke baardman kruik
Startpreis 200 EUR

Twee antieke Duitse historisme baardman kruiken van aardewerk met tinnen deksels. Met bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (28 st.)
Startpreis 200 EUR

Lot van 28 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Duitse Meissen schaal Ø 30 cm.
Startpreis 200 EUR

Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Twee Duitse kaarskandelaren
Startpreis 200 EUR

Twee antieke Duitse kaarskandelaren van porselein. Gemerkt met kruis + H. Circa 1900. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Twee porseleinen paarden (China?)
Startpreis 200 EUR

Twee oude porseleinen paarden. China? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Uitgebreid Rosenthal servies
Startpreis 200 EUR

Uitgebreid Duits Rosenthal servies van porselein. Ranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, drie dekselschalen, twee sauskommen, theekan, melk/suiker set, 13 kop en schotels, 3...

Antiek Duits porseleinen figuur, 1930
Startpreis 200 EUR

Antiek Duits porseleinen figuur. Gemerkt Karl Ens. Circa 1930. Dame met appel. Goud decor. Minimale chip glazuur basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Vijf Meissen vazen
Startpreis 200 EUR

Vijf Duitse Meissen porseleinen vazen. Bloemen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Drie Meissen borden
Startpreis 200 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen borden. Floraal/goud. 19e - 20e Eeuw. Eén bodemrand schade. Afmeting: Ø 19,8 - 22 cm. In goede staat.

Lot antieke Jugendstil tegels (25 st.)
Startpreis 200 EUR

Lot van 25 antieke Jugendstil tegels met floraal decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Lot tegels (30x)
Startpreis 250 EUR

Dertig antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (52 st.)
Startpreis 250 EUR

Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.

Twee antieke Royal Dux figuren, H 37 - 38 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee grote antieke Royal Dux porseleinen figuren. Bohemia. Arabische vrouw + Arabische man. Met goud decor. Afmeting: H 37 - 38 cm. In goede staat.

Drie Meissen vazen
Startpreis 250 EUR

Drie Duitse Meissen vazen. Trompetvorm. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Twee antieke borden
Startpreis 250 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen borden. 1x Meissen + 1x KPM. Handgeschilderd. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.

Duits porseleinen figuur
Startpreis 270 EUR

Groot Duits porseleinen figuur. Fazanten paar. Circa 1930. Blauw merkteken mogelijk Passau. Afmeting: 35 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Lot tegels (58 st.)
Startpreis 275 EUR

Lot van 58 stuks Jugendstil wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goede staat.

Lot antieke bloempot tegels (30x)
Startpreis 275 EUR

Lot van 30 stuks antieke Hollandse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee Sevres-stijl vazen, H 40 cm.
Startpreis 275 EUR

Twee porseleinen vazen in Sevres-stijl. Figuren/goud decor met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antiek Nymphenburg figuur, 1920
Startpreis 280 EUR

Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Cavalerist te paard. Degen, teugels en sporen missen. Circa 1920. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Porseleinen tegel
Startpreis 300 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen tegel in lijst met damesportret. Gesigneerd E. Eveldt 1879. Verso Ester d'Amfrevrille + familiewapen. Afmeting: H 66 x B 46 cm. In goede staat.

Antieke Franse Sevres dekselpot
Startpreis 300 EUR

Antieke Franse Sevres dekselpot (theebus). Met goud/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Antieke Zwiebelmuster schaal, 1900
Startpreis 300 EUR

Grote antieke Duitse blauw-wit porseleinen Zwiebelmuster schaal. Circa 1900. Bakfout. Afmeting: 55,5 x 41,5 cm. In goede staat.