Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie porseleinen figuren
Ergebnis: 60 EUR

Drie Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Dame + heer, gemerkt bijenkorf, man vingers beschadigd. En een cupido bij piedestal, Sitzendorf, circa 1900. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Porseleinen figurengroep
Ergebnis: 60 EUR

Grote porseleinen figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Onbekend porselein merkteken. Romantische figuren met bloemen bij piedestal. Minimale chips. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Engels serviesgoed, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Lot antiek Engels serviesgoed. Circa 1900. Onder andere; Coalport. Royal Worcester en ongemerkt. Kop + schotels, 2 sets + borden + schalen. Afmeting: 5,5 - 31 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In go...

Twee majolica bloempotten
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 - 24 cm. In goede staat.

Antieke Perzische schotel Ø 37 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Grote antieke Perzische polychrome Fayence schotel met Arabisch teken + verso signatuur. 18e - 19e Eeuw. Chip bodemrand. Afmeting: H 7 x Ø 37 cm. In goede staat.

Majolica stolp + onderschotel
Ergebnis: 70 EUR

Grote majolica stolp met onderschotel. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 30 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Divers. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Meissen figuur, Ezel
Ergebnis: 70 EUR

Duitse Meissen porseleinen ezel door Erich Oehme 1942. Afmeting: 8 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Royal Sphinx Boch kaststel, 1900
Ergebnis: 70 EUR

Antiek Royal Sphinx Boch Delfts kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 25 cm. In goede staat.

Twee Duitse theebussen
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke Duitse theebussen van porselein. Eén haarlijn + één deksel gelijmd. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.

Twee papegaaien van keramiek
Ergebnis: 80 EUR

Twee keramieken gepolychromeerde papegaaien, waarvan één een schenkkan is. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.

Chinese tempelleeuw
Ergebnis: 80 EUR

Chinese celadon porseleinen tempelleeuw met vleermuizen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Set van twee vazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Makkumer polychrome fayence vazen met floraal/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Delftse flessenhouder
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Delftse Fayence houder met figuren in landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: 7 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (13x)
Ergebnis: 80 EUR

Lot van dertien antieke randtegels met floraal decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 6,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Engelse Staffordshire honden
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.

Vijf antieke Hollandse kastkommen Ø 15,7 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Vijf antieke Hollandse kastkommen van keramiek. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie/floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met chinoiserie tuin decor. Eén bord rand gelijmd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek porselein, 1800
Ergebnis: 90 EUR

Lot antiek Duits porselein. Circa 1800. Diverse merktekens. W + T + blindmerk. Theepot, twee suikerpotten, 13 kopjes, 13 schotels. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Vier antieke Engelse Staffordshire honden
Ergebnis: 90 EUR

Vier grote antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Afmeting: H 24 - 26 cm. In goede staat.

Twee antieke Delftse vazen, H 30 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles Fayence knobbel vazen met floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee Chinese tempelleeuwen
Ergebnis: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen tempelleeuwen met Familie Verte + goud decor. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In goede staat.