Twee antieke Duitse porseleinen borden. 1x Meissen + 1x KPM. Handgeschilderd. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen theekan met florale beschildering. 1817 - 1824. Geen deksel. Enkele chips. Afmeting: 21 cm.
Twee antieke Meissen porseleinen schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen borden. 19e Eeuw. Onder andere één keer Marcolini/floraal. Afmeting: Ø 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Majolica console + bloempot. Jugendstil-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Fraai 18e - eeuws Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Gemerkt W. Minimale beschadiging. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vazenset. Floraal/figuren decor. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 22 cm. In redelijke staat.
Vijftien stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met afbeelding van edelmannen. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...
Lot van 25 antieke Jugendstil tegels met floraal decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Lot van 30 stuks antieke Hollandse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee porseleinen vazen in Sevres-stijl. Figuren/goud decor met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met zeilboot decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.
Duitse Rudolstadt porseleinen dekselvaas met draken/floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Herend, jager met hond. (2) Lippolsdorf, biddende vrouw. (3) Budapest, naakte vrouw. (4) Thüringen, dame met jurk (vinger mist). Afmeting: 14 - 21 cm. In redeli...
Twee antieke Puttense Fayence bloempotten met handbeschilderd Imari-decor. Circa 1880. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken geglazuurde vaas met salamander. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Twee delen plateel met Jugendstil decor. 1x Vaas, gemerkt Gouda Ivora Holland Nr. 307130. Afmeting: H 22,5 x Ø 17 cm. In goede staat. 1x Rond bord met vogel decor. Achterkant met schilders letter E.D....