Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie aardewerk/porseleinen vogels
Startpreis 70 EUR

Drie Duitse aardewerk/porseleinen vogels. 20e Eeuw. (1) Gerold Bavaria, Vlaamse gaai, porselein. (2) Keramieken auerhaan, circa 1930. (3) Twee vogels op tak, chip staart. Afmeting: 14 - 17 cm. In rede...

Antieke majolica jardiniere, 1920
Startpreis 80 EUR

Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Duitse fruitschaal van Plaue Schierholz
Startpreis 80 EUR

Duitse Plaue Schierholz porseleinen fruitschaal met rozen/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13,5 x 34 x 22 cm. In goede staat.

Twee porseleinen figuren
Startpreis 80 EUR

Twee oude porseleinen figuren. Biggen met zeugen in mand. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 x 14 x 7 cm. In goede staat.

Drie antieke plateel borden Ø 22 - 27 cm.
Startpreis 80 EUR

Drie antieke Hollandse polychrome platelen borden. Circa 1900. Jugendstil. Gouda + letters + nummers. Floraal/vlinder decor. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In goede staat.

2x Tegeltableau + 4 bijbelse tegels
Startpreis 80 EUR

Elf antieke tegels. 1x 4-pas tableau met landschap decor. 1x 3-delig tableau met landschap decor. Plus vier losse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke wapenschotels
Startpreis 80 EUR

Lot antieke wapenschotels. 1900 Eeuw en ouder. Drie keer Frankrijk, goed. Eén keer Limoges. Eén keer China, circa 1800, gelijmd. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek porselein (divers)
Startpreis 80 EUR

Antieke Duitse handbeschilderde kop en schotels met floraal decor. 19e Eeuw. Onder andere; KPM + gemerkt met F. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Drie delen porselein
Startpreis 80 EUR

Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Unterweissbach figurengroep, jurk beschadigd. En twee figuren + vaasjes, circa 1910. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

Twee porseleinen figuren
Startpreis 80 EUR

Twee oude porseleinen figuren. Opa + oma + kinderen. Napels gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Majolica console + bloempot
Startpreis 80 EUR

Majolica console + bloempot. Jugendstil-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Antieke Delftse schotel Ø 36 cm.
Startpreis 80 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.

Drie delen K.P.M. porselein
Startpreis 90 EUR

Drie delen Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Grote antieke sauciere + twee borden met floraal/goud decor. Afmeting: 24 - 26 cm.

Amfora vaas + console
Startpreis 90 EUR

Grote Italiaanse terracotta beschilderde amfora vaas met console. 20e Eeuw. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delftse lampenvoet, H 42,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence lampenvoet (knobbelvaas). Floraal decor + messing monturen. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.
Startpreis 100 EUR

Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels (11x)
Startpreis 100 EUR

Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee antieke majolica vazen, 1910
Startpreis 100 EUR

Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Acht antieke Engelse Staffordshire figuren
Startpreis 100 EUR

Acht antieke Engelse keramieken Staffordshire figuren. Divers. Enkele restauratie. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.

4x Italiaanse Napels figuren
Startpreis 100 EUR

Vier oude Italiaanse Napels porseleinen figuren. Divers. 20e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Twee porseleinen figuren
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Franse figuren-vazen van porselein. Man en vrouw. Met goud decor. Blindmerk. Eén vinger mist. Circa 1840. Afmeting: H 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke plaquette, 1900
Startpreis 100 EUR

Grote antieke plaquette van terracotta. Maria met kind. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 40 cm. In goede staat.

Frans majolica presenteerblad
Startpreis 100 EUR

Frans Fayence majolica presenteerblad. Neo renaissance. Met kariatiden en putti. 20e Eeuw. Giene France, decor garanti in alterable. Afmeting: 4,5 x 49 x 36 cm. In goede staat.

Twee antieke tegeltableau's
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.