Twee antieke ijzeren handboeien. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 10 x 3 cm. In goede staat.
Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.
Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans sabel met bronzen heft, adelaar en leeuwenkoppen. LA 77. Afmeting: L 91,5 cm. In goede staat.
Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers de Mitry Mory. Zonder binnenhelm. Afmeting: 18 x 24 x 20 cm. In goede staat.