Chinese celadon porseleinen vaas met lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen rolvazen met floraal/goud decor. Eén onderrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 46,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zware Chinese wierookbrander van brons met olifanten koppen en patina. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kom met floraal decor. Haarlijn + chips. Afmeting: H 13 x Ø 31,6 cm. In redelijke staat.
Klein zes-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met tuin/haan/vlinder decor. Beschadigingen. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig Chinees Familie Rose porseleinen miniatuur kaststel. Geen deksels. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 8 - 9 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Enkele haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén voet beschadigd. Afmeting: H 4 - 7,5 cm. In goede staat.