Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese vaas op console, H 28 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met geritste tekst + signatuur. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor. Met bodemmerk (konijn). Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Twee grote vierkante Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en olifantenkoppen. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 130 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere cheng lung. Beschadigd en/of haarscheur/chip. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese bloemstekers
Ergebnis: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen bloemstekers voor aan de wand. Floraal decor. Afmeting: 11 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot
Ergebnis: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 16,4 cm.
Ergebnis: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje

Twee Chinese Familie Verte borden Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Lot China
Startpreis 225 EUR

Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.
Startpreis 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese pot, H 26,5 x Ø 25,5 cm.
Ergebnis: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen pot met floraal decor. Jiajing gemerkt. Haarscheuren + enkele chips. Afmeting: H 26,5 x Ø 25,5 cm. In redelijke staat.

Chinees boeddha figuur, H 25,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met scepter + bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel, 37 x 29,5 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselpotten
Startpreis 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur. Chip bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse Chinese scheerbekken Ø 30,5 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari scheerbekken. Tuin/goud decor. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur op vergulde messing voet. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop + schotels
Ergebnis: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes decor. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees capucine porselein
Ergebnis: 100 EUR

Lot 18e eeuws Chinees capucine porselein. Vier schotels, goed + één kopje. Afmeting: 6 - 11,5 Ø cm.

Chinese censer Ø 18,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen censer met draak in wolken decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

2x Chinese penseelhouder (jade)
Startpreis 1.500 EUR

Twee Chinese jade penselenhouders met teksten. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 19,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap/perzik/goud decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese pot Ø 24 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot. Draken in wolken decor. Afmeting: H 20 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met twee figuren in landschap decor. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.