Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere cheng lung. Beschadigd en/of haarscheur/chip. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari scheerbekken. Tuin/goud decor. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur op vergulde messing voet. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes decor. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees capucine porselein. Vier schotels, goed + één kopje. Afmeting: 6 - 11,5 Ø cm.
Chinees porseleinen censer met draak in wolken decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap/perzik/goud decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.