Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Zware dikwandige Chinees porseleinen celadon bloempot met craquelé glazuur. Afmeting: 18,7 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met haan in landschap decor. Beide vazen hebben haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.