Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor. Bovenrand restauratie deksel. Circa 17e eeuw. Afmeting: H 67 cm. In redelijke staat.
Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met tuin/vogel/olifantkoppen decor. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1. Tuin/vogel/goud decor. 2. Floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen vazen. Divers celadon. Blauw, oker en rood. Afmeting: H 11 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ducai kom met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met pioenrozen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit; zes schotels en één kopje. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen en/of haarlijnen. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met figuren in landschap/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung ghendi schenkkan. Met bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/landschap decor. Divers. Enkele haarlijnen en/of chips + goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vlinder decor. 19e Eeuw. Chip deksel. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Chinees porseleinen pot met opgewerkt reliëf van tuin/vogel decor. Circa 1900. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 40 x Ø 41 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Oren gelijmd. Eén poot gelijmd. Deksel mist. Afmeting: H 21 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schotel met bruin glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor en goudrand. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Meiping drakenvaas met twee draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met feniks/draak decor. Blauw + oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 42,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met draken. Voorheen lampenvoet geweest. Gaatje voor draad/snoer. Afmeting: H 38 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1). Blauw/wit, met landschap/figuren en tekst decor, ingekort. 2). Familie Rose, met geisha en zotje te paard + tekst decor, goed. Afmeting: 28 - 34 cm. In mati...